1,006

(103 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Chyba we wszystkich katach 690 i 950,990,1290 jest blokada pierwszysch biegów. Ale to jest jedynie ograniczenie granicy odcięcia a nie jakaś super gratis moc w pełnym zakresie

1,007

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

To była kwestia czasu, nawet Ty musiałeś się wkurwić:P

1,008

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

ona była dość tania w KTMie 40 czy 50zł? Wychodzi lepiej niż toczenie , chyba ze masz tokarke za free to wiadomo

1,009

(124 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

tak jak zrobił na tym filmiku to wystarczy zredukowac z 3 na 2 i lekko wspomóc się heblem w MT07, tak żeby cały czas było pod manetką, jak nie ma antyhopa to trzeba pilnować sprzęgła bo się można zdziwić:) Generalnie ani to trudne ani fajne bo na torze tracisz czas a na drodze jedynie mozesz sie wyje*ac:)

1,010

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Niee, takie przebiegi w takich furach to norma. Nawet powiem że duzy bo kto czymś takim jeździ>? Przecież nie przedstawiciel handlowy, ani nikt poważny kto robi spore przebiegi i potrzebuje komfortowe i praktyczne auto.
Moja mama ma podobną fure i robi 20km tygodniowo... czyli koło 1000rocznie, pewnie tez przyjedzie ktos za pare lat jak będzie to sprzedawać i powie że przebieg nie jest możliwy:D

1,011

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Szykujesz się na jakiegoś TIR'a czy jak :P ?

Mam coś takiego w kombiku na stałe ale od zewnętrznej strony i w ogóle tego nie czuć. Wrzucałem coś takiego kiedys pod kurtkę jak uczyłem się latać na kole ale to jest dramat, nie polecam. Ogólnie im więcej tego luzu na moto tym lepsza kontrola i mniejsza szansa że wyjebiesz.

1,012

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

to chcesz gratis do kombika wsadzać?

1,013

(103 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

hmm na pewno łozysko wału? A nie główki ramy np/ ? Łozysko wału to jednak jest spory problem:P

1,014

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

nowy elektronik bielsko-biała

1,015

(6 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

jak one idealnie sa ustawione:) Wywaliłbym tylko te listki:P

1,016

(39 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

zdejmij pokrywe sprzęgła i zobacz czy nie ma białego nalotu:)

1,017

(8 odpowiedzi, napisanych Garaż)

może powyciągany masz ten łańcuch, poobracaj kołem i sprawdź w kilku miejscach naciąg. Jak felga? 4,25 czy 5' ? Generalnie jesli masz 5' to musisz pomyśleć o zdystansowaniu tego wszystkiego bo za duzo Ci zjadło tej opony,

1,018

(65 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

To co piszesz się zgadza, do zawodów większość zawodników ma wycackane sprzęty. Pytanie jest jedynie takie czy do sprzedaży on jest równie wycackany czy np. zawodnik już coś słyszy w silniku i puszcza sprzęt z dopiskiem " po zawodniku, 40mth temu robiony remont" . Nie pisze personalnie bo Cie nie znam ale niestety widziałem sporo torówek w PL na sprzedaż i są one totalnymi śmietnikami często mydląc oczy nowemu nabywcy jakimś Beringerem czy STM na wykończeniu. Tak jest i tego nie jest w stanie podważyć nikt... . Najlepszym przykładem bedzie mój znajomy z MX który bez pierdzielenia ostatnio mi powiedział że sprzedaje sprzet jak słyszy że idzie remont... sam kupuje nówke z salonu i tylko zmienia olej. Przyszły właściciel mysli że ma super sprzęt po zawodniku a jest jak zwykle. Przerzuca jedynie swój osprzęt  typu zawias i lepsze koła do kolejnych KXów a oryginały wrzuca nieuzywane do moto co sprawia wrażenie igła sprzętu...

1,019

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

kurde tez bym chciał żeby w PL można było jeździć bez kasku...
Przykład z życia wzięty, wczoraj rano godzina 10.00
Słońce świeci, kwiatki pachną itd. trzeba kupić coś na sniadanie to pomyslałem pojadę na moto.
Schodze do garażu wyciągam moto - sielanka. Wszystko sie pieprzy w momencie kiedy musze założyć kask na głowe w ten wspaniały dzień. Aha,,, i co zrobiłem? Pojechałem na rowerze:) Kask zabija totalnie urok takich na maksa chillowych przejazdów.

1,020

(39 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

też go sprzedaż za rok i będzie 6 właściciel... takie moto.