2,236

(29 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

A czy do XR 600 znajdą się jakieś mody i inne plastiki? Może jakies uniwersalne itp.? Co do DRz dziwnie chodzi i nie podoba mi sie chyba ale musze zobaczyć ją na żywo. Za 10 kupie super sztuke DRZ?

2,237

(6 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Bielsko Biała daleko od Opola:P

2,238

(29 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Inaczej zapytam...
Co ile trzeba robić remont i serwis w powiedzmy XR600 czy innym hard supermoto?
Albo podajcie mi model który jest lekkim supermoto i spełnia wymagania niezawodnego.
Oczywiście pomińcie SUZUKI:) Aha i zależy mi na sporej ilości części tuningowych do tt600 chyba tego nie ma za wiele nie ;)? Proszę o fajne propozycje a jak sie juz zdecyduje to na 100% sie odwdzięczę tematem z krokiem po kroku przeróbek.
Pozdrawiam.

2,239

(29 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kurcze nie mam jakoś zaufania do SUZUKI podobnie jak do KAWASAKI chyba bym sie skupił na markach YAMAHA i HONDA co byście polecili? Zapomniałem dodać że jestem w stanie zabrać sie za przerabianie jakiegoś enduro tylko powiedzcie jakiego i żeby było odpowiednio tańsze bo wiadomo trzeba zainwestować potem:) W wypadku przeróbki proporcje musiały by być  >8 na moto i <4na części.
Co wy na to? Cały czas trzeba brać pod uwagę dostepność części tuningowych i niezawodność maszyny któa dla mnie jest number 1.
Pozdrawiam i sorry że truje ale musze mieć pewnść że dobrze robie:)

2,240

(29 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Cześć zawitałem na to forum z racji na to że mm kilka wątpliwości odnośnie SM.
SM od zawsze mi się podobało... ta możliwość modyfikacji przyspieszenie, zwinność... . Jedyna sprawa jaka mnie martwi to czy wytrzyma codzienne użytkowanie podobnie jak zwykła szosówka powiedzmy roczny przebieg 10-12tyś. Nie ukrywam nie chce motorka który się będzie co roku nadawał do remontu... . Zależy mi na mega niezawodności i rzadkich remontach najlepiej w ogóle;P Co polecacie? A może źle trafiłem i SM nie jest dla mnie bo np. remont to synonim supermoto:P?
Pozdrawiam i czekam na jakieś info z waszej strony.

PS; zapomnialem dodać że mam na wydanie 10k na moto i 2k na ew.serwis czy mody.

2,241

(6 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Witam!
Nazywam sie Maciek mam 19 i śmigam aktualnie na CB500 a moja wizyta na tym forum ma na celu ew. zmiane  tego motorka na SM:)
Pozdrawiam.