976

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

bardzoej jak crf450x

977

(24 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Z mojego doświadczenia wynika że moto które miało wielu właścicieli zazwyczaj jest w lepszym stanie niż moto które miało 1 właściciela przez 5-6lat - oczywiście są odejścia od tej normy i sprawdza się to raczej przy szosówkach ale do rzeczy. (uznajmy że LC4 to szosówka:P)
Sprawa jest prosta jeden właściciel popada w rutynę, moto mu się nudzi i zaczyna je zaniedbywać bo przecież robił przy nim serwis 4-5lat temu... często też zaniedbuje olej bo przecież w zeszłym roku zrobił na nim tylko 1000km itd. Dodatkowo taki właściciel często otwiera umysł na katowanie sprzęta bo mu się juz opatrzył.
Moto które zmienia często właściciela to przy odrobinie szczęścia będzie idealny motocykl.
Nowy właściciel jest zaangażowany w nowy sprzęt i zazwyczaj zanim na niego siądzie porobi przy nim przynajmniej podstawowe czynności serwisowe. Dodatkowo szanuje go bo nowy nabytek itd. Stąd motocykle takie jak cb500, gs500 itd. które wpadają co roku w ręce nowych właścicieli sa często w idealnym stanie po prawie 20 latach:)
Bardzo często można spotkać zapuszczony motocykl po pierwszym właścicielu od nowości który go posiadał przez np. 5-6lat i nic przy nim nie robił bo nic się nie psuło.
Nie ma schematów przy szukaniu motocykla, trzeba być bystrym i kalkulować na bieżąco:) Sztywne teorie są dla ludzi którzy mają niewielkie pojęcie.

978

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja mam idento z sąsiadem.

979

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Hehe słodka fota:D

980

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Chyba nie widzisz jakie pierdy piszesz:) Jest obowiazek latac na 2 kołach i dość powiedziec.
Jak latasz na jednym to automatycznie liczysz się z tym że moga Ci zabrac prawko i nie ma w tym nic złego. Z jakiej paki ktoś ma doceniać Twoje HB czy podziwiać Twoje wolne gumy, jesteśmy na drodze publicznej. Zacznij latac po placach, robić pokazy i będą Ci ludzie przyklaskiwać.
Pisze to jak totalny hipokryta bo też zdarza mi sie na jednym przelecieć... ale liczę sie z konsekwencjami.

981

(93 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

taki trawnik z plastiku wychodzi ładnych pare tyś. a i tak jest gówniany bo nie zyje i jak pies Ci się zesra to będzie trzeba zebrać bo inaczej zostanie plama jak na dywanie:)

982

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

do mt-07 z wiązką to koszt 2150zł. Jak będziesz chciał to daj znać postaram się ogarnąć trochę taniej bo ostatnio zrobiłem duże zakupy u importera tego cacka. Mozna tez wgrac inną map statyczną. To koszt od 150 do 400zł.

983

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Jak podłączysz MT-07 do kompa to zobaczysz że ma ubogo już na oryginalnym tłumiku, kwestia ekologii.
Po odetkaniu będzie miał bardzo ubogo i to właśnie to strzelanie przy schodzeniu z obrotów. Należy dolać paliwa w przeciwnym wypadku bedzie dostawała głowica po dupie. Taka prawda. Polecam Rapidbike evo z auto adaptacją.

984

(42 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

XT prostsza konstrukcja, mocna i niezawodna. Generalnie mój ulubiony motocykl. Jak bym miał mieć tylko jeden, jedyny to był by to XT600 3TB na kołach enduro. Mozna się kusić na tttke ale ona jest już gdzieś ukierunkowana, niby lżejsza ale mocno niewygodna, pozornie wiecej mocy ale to z racji na przełożenia z tym zawiasem też cały czas szału nie ma. XT600 3TB najlepszy motocykl na świece:P Kupić rozjebanego XTka to jest sztuka... bo po nich wszystko widać i wszystko słychać. Często można trafić na perełki latane turystycznie z dużymi przebiegami 50-70tyś. W ogóle się tym nie przejmuj i kupuj jak sprawny.

985

(42 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

ziomek tam jest E starter a jak juz o kopkę chodzi to kopie się to jak komara, kopac trzeba umieć, jak ktos nie umie to nawet komara nie odpali.
Ja crf odpalam w japonkach od pierwszego kopa a znowu kolega " musi " do tego celu ubrac cięzkie buty i się ujebie jak dzik. Ja wskakuje na jego moto w DC i odpalam od pierwszego. Trzeba rozumieć o co chodzi w silniku 4T i odpalanie to pestka.

986

(42 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

XT600 i nic nie musisz robić jak dobrze kupisz. Teraz mam taka z przebiegiem 50K i jest idealna, silnik nigdy nie był otwierany.

987

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

dokładnie:) Zwłaszcza MT:P Jego magia jest tylko do momentu jak jest cichym ninja:) Jak udaje Ducata to sie robi komedia.

988

(34 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

jak to jest jakieś pozycjonowanie;)

989

(436 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

20k za XR... dajcie spokój:P

990

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

PunBB bbcode test

Ten fun z jazdy na motocyklu kiedy jedziesz z kumplami którzy nagrywają i co postój sprawdzają czy kamerki dobrze wykadrowane i co nagrały:)