946

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Już dawno doszedłem do tego że lepiej kupić rower i polatać po górach. Rower mnie nie kosztowal nic od zakupu a w crf wrzuciłem z 7k i dopiero jest tak jak chciałem... a teraz jeszcze tym nie jeżdżę jak już wszystko porobiłem bo nie ma gdzie :D

947

(24 odpowiedzi, napisanych KTM)

wcisnij sprzeglo i jak bedzie ciszej to znaczy że tam.

948

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Bielsko-Biała CRF450r 7,5h po remoncie z możliwością rejestracji:) Możesz wpaść jeszcze dzisiaj polatać. Nr. masz na PW dzwonić możesz do 23.

949

(24 odpowiedzi, napisanych KTM)

Luźno zapytam, edytowałeś swój post w którym było napisane (jak mi się wydaje) 0,02mm-0,01mm czy może ja jestem ślepy i źle przeczytałem?
Ok luz 0,1mm juz jest OK, 0,02 uważam cały czas za lipę.
Czytam
"For this purpose, insert a feeler gauge 1 ( 0.05 mm) between the end
piece and rocker arm. Press the end piece inwards and tighten the bolt
in the area of the end piece."
I chyba wszystko jasne jak ustawić ten luz. Cały czas uważam że to nie ten luz odpowiada za te stuki.

950

(24 odpowiedzi, napisanych KTM)

na 99% nie jest to ten luz poosiowy, jak Ty to sobie wyobrażasz? Kolejna sprawa że na takiej ośce luz rzędu 0,02mm jest raczej niedopuszczalny - powinien byc większy więc raczej to co wyczytałeś to tolerancja czegoś innego. Nawet na logikę przecież mierzysz to na zimno jak to by się zagrzało w tym amelinium to cały układ stanąłby jak widły w gnoju.

951

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

ładny, widac że picowany pod sprzedaż:) Kto maluje kolektor w enduro?

952

(56 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Twój wygląda lepiej niż moja crf wizualnie:) Jak bym był na zakupie to bym pewnie już po to jechał. Powodzenia.

953

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

Zły SAG Ci tak nie zrobi nawet jak ustawisz pod grubasa 120kg.
Napompuj przednią oponę do 1.8 na zimno i pozniej w trakcie jazdy jak zagrzejesz te opony sprawdź ile jest. Będzie dobrze jak bedziesz miał koło 2.2 na przodzie i 2.2-2.3 na tyle. Na 1.4 z przodu nie da sie jeździć.
Jak to zrobisz przestanie podskakiwać. Zobacz również łożysko główki ramy bo moze masz już luzy i zaczął się cyrk.

954

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

Zacznij od opon i ciśnienia w nich. Zawias jak robi takie rzeczy to musi byc ustawiony totalnie źle i raczej ciężko o coś takiego. ( z mojego skromnego doświadczenia) Ew. masz źle poskładane zawieszenie.

955

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

pchacie to przed wjazdem na tor do komina i wyciągacie po sprawdzeniu>? Nie czepiają się pozniej? Próbuje na Kraków wjechać i nie ma lekko:P

956

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Do naciągnięcia łańcucha wystarczy jeden grubas który napnie pas transportowy do tylnego siedzenia:)
*Opcjonalnie zamiast grubasa może być też jakaś laseczka - kto co woli.

957

(17 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Do naciągnięcia łańcucha wystarczy jeden grubas który napnie pas transportowy do tylnego siedzenia:)

958

(6 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

WOW...! Ale tak to mi jeszcze troll nie wszedł nigdy...
Chyba jesteś nowy w internetach:D

959

(6 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Z tamtych okolic mozna liczyć tylko na Kononowicza. Super gość i załatwi wszystko - ma najbardziej kaloryczny koks.

960

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

ja chce