916

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Napisałem to jako ktoś kto kupił taki motocykl nowy z salonu i próbował sprzedać po 1,5 roku użytkowania. Moje moto miało wiecej ciekawych gratów a nie tylko "turbo klamki sprzęgła i hamulca", pierwszy właściciel, nigdy żadnego szlifa nie było ani nawet paciaka.
Jak to mój kumpel zauwazył są to motocykle które kupuje się zazwyczaj albo jako nowe bo sa bardzo tanie jak na to co soba reprezentują albo jako uzywke w okolicach 16k bo przecież dając pod 20 można już prawie mieć nowego:P
Osobiście miałem to szczeście że kilku znajomych od jakiegoś czasu się przy mnie kręciło jak sępy czekając tylko aż dam sygnał i ostatecznie jak chciałem sprzedać to poszedł w ten sam dzień:) Obca osoba by mi tyle za to moto nie zapłaciła.

917

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ładna, aż się łezka w oku kręci.
Za tyle tego MTka raczej nie sprzedaż ale za około 16-17 może Ci się już uda - zwłaszcza że już 2 właściciel.

918

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

bedzie love

no łańcuszek pewnie, a co może tak chrobotać:) Jeszcze od strony alternatora słychać lepiej czyli tam gdzie jest łańcuszek. obadaj czy jest luźny jeśli tak to go wymień, jeśli stało się to nagle to pewnie walnął napinacz łańcuszka ale i tak wymieniłbym to w komplecie. Rozbierz bo to łatwy temat jest.

920

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

1. Moto L - 1szt. (bez napisów na rękawach)
2. delta L - 1szt.
3. Arszen 1szt. (nigdzie nie widzę rozmiarówki ale coś pomiędzy M a L)
4. JBI - 1szt. L (tu pytanie, bo chce ja zakładać na Buzer. Robił ktoś z Was tak już ? Mam 189 cm i dosyć szczupły jestem wiec chyba Lka nie ?  )
5. Bera3 L - 1 szt.
6. Żaba - 1 szt. S (jeśli taki rozmiar dostępny)
7. MAĆKO - Lka - 1szt.

921

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Heh, pewnie Ci się juz uchwyt wyłamał lub wyrobił jak nie wiesz jak ją wsadzić,

922

(75 odpowiedzi, napisanych KTM)

Sportmaxy dobra stabilna guma-sprawdzone. Łożysko główki ramy tez może być ale aż tak czuć jak juz się ma mocno wyjebane i przy dohamowaniach byś to już dawno poczuł. Może łożysko w przednim kole? W wyważenie kół do 200km/h nie wierzę i nie widzę różnicy.

923

(75 odpowiedzi, napisanych KTM)

A co to za opony?

924

(75 odpowiedzi, napisanych KTM)

W ramach przykładu mogę Ci powiedzieć że w moim SD990 poprzedni właściciel szukał specjalnie amortyzatora skrętu bo jak twierdził nie da się tym jeździć bez tego- kupił za ciężkie pieniądze i nadal mówił że jest cieżko ale lepiej. Ja wsiadłem na ten motocykl i po 2dniach wywaliłem amortyzator bo stabilnie było jak cholera ale przy wolnych manewrach mi SCOTT przeszkadzał. Okazało się że moto jedzie równiutko bez tego amora do 220- pozniej zaczyna lekko miotac ale to naked i mało mnie interesują prędkości powyżej 150.
Więc daj się komuś przejechać jest szansa że się usztywniasz jakoś dziwnie ale bo coś...
Nie wiem jakie masz pretensję do sprzedającego skoro mogłes się przejechać przed zakupem.

925

(4 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Bardzo ładne, trzeba docenić bo się napracowałeś. Dodatm tylko że jeśli chcesz coś skorzystać z potencjału takiego układu to wrzuć K&N z serii extreme i do tego jakaś większa dysza główna - myślę że na 100% odczujesz większą moc. Nie jestem pewien ale patrząc po tym jak wolno schodził z obrotów to raczej nie masz FCR'a tylko jakiś gaźnik podciśnieniowy- jeśli tak jest to uważam FCR'a za możliwie najlepszą modyfikację ;)

926

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ładniejsza od mojej;)

927

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Sprzedam MOTUL 7100 4L - 150zł została mi ostatnia bańka po moim Mtku jak ktos chce to bardzo dobry olej.

928

(36 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Po 11

929

(36 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Konkretnie co to znaczy że olej zmienił konsystencję w wodę. Chcę abyś to sprostował bo szkoda aby kolejna marka została naznaczona przez forum internetowe i ludzi którzy średnio mają pojęcie o tym co piszą.
Kolejna sprawa co oznacza zadyszki? Konkrety

930

(36 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Słucham?! Zdajesz sobie sprawę co trzeba zrobić żeby takie rzeczy miały miejsce?
Miałem i ten motocykl i na tym oleju i robił robotę w każdych warunkach.
Jesli chodzi o kolor czarny to dobrze, znaczy że składniki czyszczace w oleju działają - ludzie się ciesza jak spuszczają olej w tym samym kolorze co wlali a to jest błąd w myśleniu.
Konsystencja wody? To mi wyjaśnij bo nie rozumiem?