886

(7 odpowiedzi, napisanych KTM)

Siadać, jeździć, napierdalać - remont nie będze konieczny, to normalna sprawa:)

887

(16 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Tak jak pisze Levis - mocy wiecej raczej nie bedzie. Jedynie charakterystyka się pewnie poprawi.

888

(16 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Moim zdaniem wytnij wszystko co ekologiczne tylko wgraj nową mapę na to wszystko aby mieszanka się zgadzała.

889

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

wszystko co białe żółknie, a buty w szczególności i to już po roku stania na półce w sklepie.

890

(75 odpowiedzi, napisanych KTM)

Bez znaczenia, dwa elementy lagi sa niezależne i można kręcic śmigłem jak się chce więc ten odpowietrznik może być nawet na boku

891

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Za późno wszyscy, już kupiłem.

892

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

Jak po takim zgaszeniu w trakcie jazdy otworzysz korek wlewu paliwa i będzie mocne syknięcie (ale mocne) to znaczy że masz przytkany odpowietrznik ale jak lekko syknie to normalne zwłaszcza jak jest pełno w zbiorniku.

893

(10 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hej
Ad.1 - Nie ma prawa się pocić, trzeba to zrobić - nawet jeśli to tylko KTM:)
Ad.2 - Jest to łożysko główki ramy,

Pozdro

894

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ma ktoś na sprzedaż komplet zacisk z pompką z SXV? Bo chyba kupie jak ktoś ma w dobrej $.

895

(3 odpowiedzi, napisanych Garaż)

bedzie dość twardo, coś w okolice 13 może 15 będzie nalepiej. Ale spróbuj może akurat.

896

(3 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Zacisk z 500-600 tarcza z 500 jak używka to jest dobra cena. Na resztę sobie sam odpowiedziałeś./

897

(3 odpowiedzi, napisanych KTM)

Siema
kabel OBDII z programem TUNEECU i zobaczysz jaki błąd wyrzuca, tak to wróżenie z fusów zwłaszcza że 990 świeci FI jak choinka na święta bo KTM'y mają bardzo czesto problemy z masa. Jak jestes ze sląska to chętnie Ci pomoge.

898

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja to do tyłu wrzucam na HB

899

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzieki Dziku! Zajebiście mi pomogłeś!

900

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

"Zwrotów nie przyjmujemy" - Fajnie, tylko szkoda że prawnie się tak nie da:) Dam radę tą pompę wrzucić na tył do CRF? Tz. zmieści się między szprychy a tarczę? Jak szeroka jest połówka od strony szprych. Levis - poratujesz pomiarem?