871

(43 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

44 na kole a nie na wale to daje z 60 na wale;)

872

(6 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Potrzeba mi coś z ducata, dzieki za info.

873

(6 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

A ten monowahacz masz od czego? Potrzebny Ci:P?

874

(3 odpowiedzi, napisanych KTM)

Szerokopasmówke mogles sobie odpuścić, QS jest zajebisty.

875

(39 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Właśnie o tym mówiłem:) Nie łam się i może spróbuj sobie to poskładać, każdy musi przejść przez takiego truposza.

876

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

racechrono super:)

877

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Gdzieś tam głęboko w tyle mojej głowy ta 525 z pierwszego zdjęcia to matryca dla idealnego supermoto:D Wygląda idealnie

878

(39 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Eee no to trzeba było od razu pisać że masz manetki Scott'a - biorę!!:P

Ten motocykl to studnia bez dna jak jest na chodzie a w stanie który Ty nam tu prezentujesz możesz sobie jedynie zapłon sprzedać (tam jest chyba SEM którego wszyscy maniacy kosiarek poszukują) i te koła Excela reszta myślę że pójdzie 35-40gr za kg bo nie przedstawia większej wartości.

Było kilku śmiałków remontujących stare Husqi na forum - legenda głosi że cały czas próbują odpalić:P

Aha i nie hejtuje Cię, wiem że masz małe doświadczenie w temacie i po prostu naświetliłem Ci temat. Forum to miejsce w którym sobie pomagamy a nie wciskamy kit. Więc jak chcesz chętnie pomogę Ci ja i reszta forumowiczów w poprawnym remoncie tej kosiarki.

879

(10 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Hmm... może coś źle doczytałeś ale od strony sprawności silnika na 100% lepiej ustawiać zawory w maksymalnym dolnym zakresie czyli jak jest 0,15-0,25 to ustawiasz na 15 i silnik chodzi na takim ustawieniu cicho i sprawnie, jego osiągi pewnie też sa minimalnie lepsze niż na 0,25mm. Ale nie mogę zgodzić się z druga cześcią zdania czyli że dłużej trzymają tolerancję. Tak jak Levis napisał w 80% przypadków zawory i przylgnie się zaklepują i tym samym luzy się zmniejszają co jest logiczne. Jeśli ktoś reguluje zawory często to może sobie ustawiać w dolnym zakresie i teoretycznie cieszyć sie najlepszą praca silnika pod tym kątem. Jesli jednak ktoś chce mieć spokój z zaworami na jakiś czas to najlepiej ustawić zawory w środkowym zakresie lub pod górną granica i jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Zawory powiększają swój luz w momencie jak zbiera się nagar na przylgniach zaworowych i jest to rzadka sprawa.

880

(39 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Nie policzyłem robocizny ale wiadomo zazwyczaj samemu się to robi. Uważam że nie masz racji jesli chodzi o remont bo to co piszesz to półśrodek.

881

(39 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Cylek 1200-2000
Tłok 500
Głowica do regeneracji z 600-800zł
Łańcuszek rozrządu 200zł
Uszczelki 300zł
około 4k taki remont jesli nie trzeba robić dołu silnika:) Stary nie masz szans tego sprzedać, muszisz to zrobić pod siebie coś czuje.
ten motocykl wyjdzie od 7do 10k na gotowo:P

882

(7 odpowiedzi, napisanych KTM)

Musisz mocniej strzelać ze sprzęgła i bedzie wszystko dobrze:D

883

(39 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

ile za to? 1,5k?

884

(7 odpowiedzi, napisanych KTM)

Wystarczy że byliście w niedziele w kościele i już o nic nie musicie się bać:)
W 525 jest rolkowe łożysko na wałku zdawczym i wymusza to zastosowanie troszkę większego luzu.

885

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

FXrider sprzedaje ew. 21brothers(taki sklep)