541

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Kupiłem ostatnio akurat płyn do czyszczenia i olej, więc namówiłeś mnie do czyszczenia ;).

542 Ostatnio edytowany przez jjacks (2017-07-19 15:23:50)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ja nie miałem akurat żadnych specjalistycznych preparatów. Benzyna ekstrakcyjna, Ludwik, woda po wysuszeniu trawol namoczyć i wycisnąć. O ile masz filtr gąbkowy a nie bawełniany / papierowy

Husqvarna SM610S

543

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Yo, potrzrebuję pilnie nabyć kabel diagnostycznu do ktma lub ewentualnie pożyczyć na dzień. Ktoś coś ?

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

544

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

FXrider sprzedaje ew. 21brothers(taki sklep)

545

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Dzięki!

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

546 Ostatnio edytowany przez juby (2017-08-09 17:42:38)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ktoś w Krakowie bądź okolicach posiada Kat'a 660 SMC ? nie musi być na sprzedaż :)

547

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Moto Park Krakow Wtorek 12.00 badz 14.00 ktos chętny ?

548

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jestem zapisany na 14 moim V8 twin turbo 4x4

549

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

to się miniemy bo zapisałem się chwilę temu na 12 :/ ale chętnie popatrzę chwilę na Twoje zmagania :D weź cfr'ę , ciekaw jestem jakie czasy zrobi na tym torze :)

550 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-08-14 15:44:10)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jadę przy okazji przejazdem więc crf odpada. Jaki to dobry czas dla tego toru na moto? Może odpale jakąś aplikację i zobaczę co Duke tam ogarnie.
BTW. wczoraj latałem na CRF po dłuuugiej przerwie bo ciągle męczę Duke;a i w porównaniu do Duke'a to czułem się jak na ogarze:P Moc może i jest jakaś ale w wąskim zakresie, jakoś wąsko i lekko... chujowo:P Wiadomo na torze i to małym jest fajna ale jeździć jednocylindrówką na co dzień to jakaś porażka totalna.

551 Ostatnio edytowany przez juby (2017-08-14 15:52:53)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Moj na duke'u 690 to 0:47.55 na szosowych moto Raczej nie schodza bardzo ponizej , ja w kazdym razie na razie tylko musialem ustapic miejsca wyczynowym sm. Jezdze na aplikacji Racechrono , trase utworzy Ci aplikacja zczytujac twoja linie przejazdu.

Jak masz mozliwowsc to przepisz sie na 12.00 to sprawdzimy ktory duke jest tam szybyszy, maly czy duzy :-P

552 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-08-14 17:53:08)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Heh sam się przepisz - zapraszam:P Ja jadę traske i akurat koło 14 będę w okolicy nie jadę specjalnie na tor. Czas postaram się sprawdzić ale jadę bez spinki więc super raczej nie będzie.

553

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Tez nie dam rady przelozyc bo na pozniej mam plany. Zatem pozostaje zmierzenie czasu :-)

554 Ostatnio edytowany przez jjacks (2017-08-21 20:06:15)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kto w krakowie / okolicy najlepszy do podmiany / strojenia gaźnika z Mikuni BST40 na FCRa ?

Husqvarna SM610S

555

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

juby napisał/a:

Moj na duke'u 690 to 0:47.55 na szosowych moto Raczej nie schodza bardzo ponizej , ja w kazdym razie na razie tylko musialem ustapic miejsca wyczynowym sm. Jezdze na aplikacji Racechrono , trase utworzy Ci aplikacja zczytujac twoja linie przejazdu.

Jak masz mozliwowsc to przepisz sie na 12.00 to sprawdzimy ktory duke jest tam szybyszy, maly czy duzy :-P

Masz zewnętrzny GPS do racechrono? Wbudowany robi odczyt raz na sekundę i przynajmniej u mnie rejestrowana trasa przejazdu nijak się ma do nitki toru

Husqvarna SM610S