511

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Właśnie, jak z głośnością bo nie wiem czy zmienić na seryjny czy DB killer wystarczy. Policho wiem, że Twój akrap to cichych nie należy, ktoś się czepiał? Nagrałeś jakiś onboard?

512

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kumpla na R1 z akrapami zawrócili. Zmienił na serie i go wpuścili.

513 Ostatnio edytowany przez policho (2017-05-02 09:19:48)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Sprawdzali głośność skrupulatnie, ale odziwo mój Akrap bez dbkillera przeszedł bez problemów. Potem pewnie żałowali, ale mnie nie wyrzucili ;)
Dużo motocykli zawaracali, ale to m.in. przez mało profesjonalne pomiary.
Myślę, że dbkillery powinny wystarczać w większości przypadków.

Byli i tacy na "plastikach" co po kilku okrążeniach rezygnowali definitywnie. To nie jest obiekt dla takich motocykli.
Niestety nie będą mieli zbyt wielu chętnych motocyklistów na wolne jazdy co może wpłynie na korzystniejsze warunki finansowe. Nie myślę  o zmianie kwoty, bo na to raczej nie ma szans, ale może więcej czasu na torze w tym samym zakresie godzinowym. Teraz było 3x20min za 99zł, co prawda po logicznej perswazji zmieniłem ten układ dla naszej grupy, ale wszyscy inni tak właśnie jeździli. W przyszłości spokojnie może być o wiele więcej jazdy bez ujmy dla nikogo, wtedy cena 99zł będzie dość przystępna.

Trochę poczekajmy aż wszyscy się sami przekonają jak się jeździ na tym obiekcie, a po tym etapie spróbuję wynegocjować jakieś przyzwoite warunki na torowe spotkanie SM w Krakowie, z "rywalizacją" włącznie.

Niestety nic nie nagrywałem, a teraz żałuję.

link do planu toru - [url]http://fotserv.pl/upload/1493709278-20170502_090833-1.jpg[/url]

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

514 Ostatnio edytowany przez kwkm (2017-05-02 09:20:09)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Policho, kiedy byłeś ? Ja 30.04 podjechałem zobaczyć co tam, to w ten czas jeszcze porządkowali (zamiatanie etc) jak to troche ogarą to wpadnę, mam tam mniej niż 10km ;)

Czyli akrap w smc bez silencera przechodzi.. najs :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

515

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Byłem na DRZ na sesji 12-15 w poniedziałek. Co do głośności to u mnie było tak, że nie mam obrotomierza więc nie wiedzieli do ilu się kręci, powiedziałem że do 9k, więc chcieli sprawdzić przy 4k, ale na moje ucho to było 2,5 może 3 tysiące (jeden gościu mierzył, drugi odkręcał manetkę) i wyszło 90db czyli jeszcze z dużym zapasem. Tłumik LeoVincex3 z najcichszym dbkillerem.
Co do toru to puki co straszny syf poza paroma miejscami gdzie opony trzymały naprawdę dobrze. I te 2 ciasne zakręty (prawo, lewo), są naprawdę ciasne.
Co do ceny to jak kolega rozmawiał z jakimś człowiekiem który tam to wtedy wszystko ogarniał, to podobno planują zrobić jazdy w tygodniu popołudniami i wieczorami o każdej pełnej godzinie, na zasadzie że wykupujesz sesję godzinną i latasz przez godzinę do oporu bez podziału na grupy, za "na pewno mniej niż 100zł".
Ogólnie dobrze że coś się pojawiło wreszcie w Krakowie.

516

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kwkm napisał/a:

Policho, kiedy byłeś ? Ja 30.04 podjechałem zobaczyć co tam, to w ten czas jeszcze porządkowali (zamiatanie etc) jak to troche ogarą to wpadnę, mam tam mniej niż 10km ;)

Czyli akrap w smc bez silencera przechodzi.. najs :)

Byłem w poniedziałek 15-18. Tor był nadal brudny, ale i tak mieliśmy pewnie lepiej niż wcześniejsze grupy. Patrząc na stopień przygotowania obiektu do użytkowania toru to czysty asfalt będzie dopiero w przyszłym roku, wcale nie żartuję. Nie ma co panikować, dla SM już jest OK o ile nie macie obaw przed śligami i wywrotkami :)

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

517

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Cześć, planujecie jakiś wyjazd w ten weekend? Chętnie dołączę

Husqvarna SM610S

518 Ostatnio edytowany przez policho (2017-06-20 11:03:06)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jest kilka wolnych miejsc na jazdę po torze w Biłgoraju w dniu 24.06, czyli w tą sobotę. Zarezerwowałem tor dla kilku motocykli na wyłączność. Opłata za cały dzień jazdy to 70zł. Wyjeżdżamy z Krakowa i jakby trzeba było to możemy mieć również miejsca transportowe dla trzech osób z motocyklami, koszt to pokrycie kosztów paliwa.
W tej chwili na torze wyłączona z użytku jest prosta startowa, ale reszta obiektu będzie dla nas i nie ma problemu, żeby wytyczyć nawet kilka konfiguracji toru do jazdy. Możliwe, że zrobiły nawet łącznik terenowy, mam na to zgodę. Maksymalnie przyjęliśmy, że będzie 10 motocykli. W treningu mogą brać udział wyłącznie Supermoto i im podobne, a umiejętności kierowców muszą być co najmniej dobre, uczącym się jazdy po torze niestety dziękujemy, z uwagi na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa na obiekcie.
Piszę w temacie dla Krakowa, ale kto pierwszy ten ma miejsce, obojętnie z jakiego rejonu Polski. Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie na konto w mBank-u lub Getin banku (płacąc z tych dwóch banków przelewy będą od razu zaksięgowane). Liczy się termin wpływu kasy na moje konto, w przypadku spóźnionych wpłat zwracam kasę wyłącznie na to samo konto, z którego przyszły.
Piszcie do mnie na maila sklep@multimoto.info, w wiadomości zwrotnej dostaniecie numery kont do wpłaty 70-ciu złotych.

Zbiórka na miejscu o godzinie 9.00 i jeździmy do resztek sił :)

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

519

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jutro, czyli w piątek, będziemy od godziny 18.00 latać na SM w motoparku. Chętnych do porównań maszyn na torze zapraszam. Ja będę ujeżdżał nowy nabytek, więc nie liczę na razie na dobre wyniki, ale pościgać zawsze się można.

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

520

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

płatność trzeba robić z góry online czy można na miejscu? nie jestem pewien że mnie nie cofną za wydech więc wolałbym nie płacić z góry

Husqvarna SM610S

521

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Można zapłacić na miejscu. Raczej nie ma ryzyka, że braknie miejsc. Kup w sklepie gospodarczym ze dwie myjki druciane i wsadź do wydechu przed badaniem głośności. Weź też jakiś sztywny drut żebyś je mógł wyciągnąć potem.

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

522

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Też będę dzisiaj.
Biorę gąbkę do mycia naczyń ;).

523

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Nie gąbkę tylko druciak

Husqvarna SM610S

524

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

o ile wcześniej trzeba się stawić na badanie techniczne?

Husqvarna SM610S

525

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Dzisiaj nie było kontroli wydechów, chyba że byłem trochę spóźniony i się nie załapałem ;)

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl