496

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

3.05 też chyba jest.
Szkoda że wcześniej nie pisaliście, bo już się zapisałem na 01.05 na 12-15.

497

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

K.... stówa za 3godz.? wtf?
A szkoda, chętnie bym przyjechał.

https://www.bikepics.com/members/81

498

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

delta napisał/a:

K.... stówa za 3godz.? wtf?
A szkoda, chętnie bym przyjechał.

To chyba nie jest wiele ? Na torze Jastrząb teraz wołają 350 za 6h, prawie dwa razy tyle co tutaj

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

499

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Pablo_87 napisał/a:
delta napisał/a:

K.... stówa za 3godz.? wtf?
A szkoda, chętnie bym przyjechał.

To chyba nie jest wiele ? Na torze Jastrząb teraz wołają 350 za 6h, prawie dwa razy tyle co tutaj

Niewiele jak dla kogo, radom jest stówe za dzień.
Widzę ze te nowe tory szybko chcą się dorobić, ale nie tędy droga.

https://www.bikepics.com/members/81

500

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

W Radomiu masz 90 zł za 4h porannej sesji i 100 na popołudniowej. Za cały dzień 170 PLN.  Więc nie wiem czy ten Kraków taki drogi. To w Łodzi są wysokie ceny - 120 zł za 2h i 179 za 4h czyli 2x tyle co za Radom.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

501

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

barnabab napisał/a:

W Radomiu masz 90 zł za 4h porannej sesji i 100 na popołudniowej. Za cały dzień 170 PLN.  Więc nie wiem czy ten Kraków taki drogi. To w Łodzi są wysokie ceny - 120 zł za 2h i 179 za 4h czyli 2x tyle co za Radom.

110 zł za 8h w radomiu, ale nie stówe za 3h pojebało ich.
A Łódz to chyba za duża na sm?

https://www.bikepics.com/members/81

502

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jakub123 napisał/a:

3.05 też chyba jest.
Szkoda że wcześniej nie pisaliście, bo już się zapisałem na 01.05 na 12-15.

Ja też 12-15 także się spotkamy :)
Na popołudniową sesję już nie złapałem miejsca.

drz450sm & cbr600f pc41
701 in progress :)

503

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

O to będą dwie drz latały :)

504 Ostatnio edytowany przez Arszen (2017-04-12 18:39:56)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

barnabab napisał/a:

W Radomiu masz 90 zł za 4h porannej sesji i 100 na popołudniowej. Za cały dzień 170 PLN.  Więc nie wiem czy ten Kraków taki drogi. To w Łodzi są wysokie ceny - 120 zł za 2h i 179 za 4h czyli 2x tyle co za Radom.

Wszystko zależy od dnia. Poniedziałek poranna sesja 70 zł, za dwie sesje 110 zł a za 12h 170 zł.
[url]http://automobilklub.radom.pl/wp-content/uploads/2017/03/CENNIK-ZA-KORZYSTANIE-Z-TORU.pdf[/url]

Jest:
Fz8 Fazer 2011, Yz450f SM 2013, Kx250f 2011
Było:
Wr250f 2004, DRZ 400 SM 2007.

505

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

W całych rozważaniach nie bierzecie kosztów dojazdu. Pewnie byłoby fajniej jakby Kraków kosztował 60zł za 3h, ale i tak koszt całkowity 99zł jest bardzo rozsądny patrząc z perspektywy miejscowych motocyklistów. Będzie więcej obiektów w okolicy to i ceny może trochę spadną, albo przynajmniej nie wzrosną.
Jak komuś żal 99zł parę razy na rok to niech jeździ do Radomia, jego wola skoro taniej wychodzi ;)

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

506

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

delta napisał/a:
barnabab napisał/a:

W Radomiu masz 90 zł za 4h porannej sesji i 100 na popołudniowej. Za cały dzień 170 PLN.  Więc nie wiem czy ten Kraków taki drogi. To w Łodzi są wysokie ceny - 120 zł za 2h i 179 za 4h czyli 2x tyle co za Radom.

110 zł za 8h w radomiu, ale nie stówe za 3h pojebało ich.
A Łódz to chyba za duża na sm?

Na Radomiu 110zł\8h tylko w poniedziałki. W pozostałe dni 130zł wt-śr, 150zł pt, 170zł nd
Za 4h w dzień świąteczny czyli tak jak w tym wypadku 1-3 maja, jest 90-100zł, więc różnica nie jest ogromna.

Ja teraz nie jestem w stanie przewidzieć czy będę mógł jeździć podczas majówki, więc jeśli się zdecyduję, to wyląduję w Radomiu, bo w Moto Parku chcą rezerwacji z wyprzedzeniem i opłacenia. Bez zwrotu kasy, jeśli warunki nie będą pozwalały na jazdę.

507 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-04-13 14:55:39)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ja chętnie wbije na ten tor z Wami. Jak mam się kontaktować żeby dograć termin? Ten tor w Krakowie jest w miarę mały? Żebym tłoka nie musiał ze sobą do CRF zabierać:P


169zł za 3h jazdy? Ktoś tam wcześniej pisał ze 100zł. Coś źle patrze?

508

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

MAĆKO napisał/a:

Ja chętnie wbije na ten tor z Wami. Jak mam się kontaktować żeby dograć termin? Ten tor w Krakowie jest w miarę mały? Żebym tłoka nie musiał ze sobą do CRF zabierać:P


169zł za 3h jazdy? Ktoś tam wcześniej pisał ze 100zł. Coś źle patrze?

[url]https://www.motoparkkrakow.pl/cnr/01/05/2017[/url]

509

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Byłem, jeździłem i jestem zadowolony. Nawinąłem dokładnie 71km i "pierwszego bula zaspokoiłem". Obiekt w sam raz pod SM.

Przede wszystkim blisko, w końcu coś "koło domu". Jak chodzi o nitkę toru to ma ok. 800m i jest mocno techniczna. Tor generalnie jest dość wolny, bez prostych odcinków do uzyskiwania większych prędkości. Z jednej strony przez to jest bezpieczniej, ale z drugiej ciężko się po nim jeździ typowo sportowymi motocyklami. Zwłaszcza dwa następujące po sobie bardzo ciasne zakręty przysparzają problemy motocyklom mniej zwrotnym i z szybkim/długim pierwszym biegiem. Nitka toru jest dość wąska, a do tego ,na ten moment, tylko niewielka jej część jest pozbawiona zanieczyszczań. Trzeba być bardzo uważnym i nie wykonywać gwałtownych manewrów poza wąskim paskiem z przyzwoitą przyczepnością. Czuć wyraźnie, że przyczepność poza nim jest wyraźnie gorsza.
Asfalt jest dobrej jakości, a jak zostanie porządnie oczyszczony można już dziś stwierdzić, że będzie przyczepny.

Jest to doskonałe miejsce do poprawiania techniki jazdy. Na razie wymaga powściągliwości z uwagi na zabrudzenia asfaltu i nie w pełni wykończone pobocza, ale jest potencjał na przyszłość.

Organizacyjnie sporo jeszcze jest do poprawy, ale miejmy nadzieję, że z czasem nastąpią słuszne zmiany i obiekt będzie jeszcze bardziej przyjazny motocyklistom.

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

510

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Kumpel był na R1 i mówił że się strasznie męczył. Ja odpuściłem bo po 1 niepewna pogoda po 2 i tak by mnie nie wpuścili z moim tłumikiem a podobno sprawdzali przed wjazdem.