841

(28 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

albo idź w to 950 sm bedziesz miał idealne bo jest wielkie i mocą zaskoczy Cię nawet po litrze;) Koń na dziku siądzie.

842

(28 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

XTX jest słaby - po F4i będziesz w szoku że robią tak słabe motocykle:P

843

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jesteście u Pani !

844

(7 odpowiedzi, napisanych KTM)

koszt filtra do CRF (HF116) to około 10zł, serio warto tyle przyoszczędzić?

845

(11 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

XTX będzie idealne, serwisu prawie nie ma:) Wr za mocna jak na to co piszesz a DRZ boże być ale to jakiś taki nijaki motocykl więc bym go olał. Na XTX zrobisz trasę i polatasz po mieście- jednoczesnie bedzie komfort. Tyle, bo za reszte zapłacisz kartą mastercard.

846

(56 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Prawda, jak szukałem to tylko 560SMR po jakimś dramacie i kawa 450 z urwaną korbą:P

847

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

hehe:D

848

(8 odpowiedzi, napisanych KTM)

Pestki nie mają nic do gadania.

849

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To jak Wy po pachołkach jeździcie... :P
Ja mówiłem w kontekście Super Duke'a, tylko przeszkadzał.

850

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak umiesz opadać z powerów i nie siekasz stopali po kilkanaście metrów z duzych prędkości to jedynie Ci to będzie przeszkadzać.
To ja sprzedawałem Scott'a za 800, tak szybko jak kupiłem tak szybko wyjebałem:)

851

(56 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Jak to co? Do sądu z nim!! A po wszystkim jeszcze mokry willy i kop w dupę.

852

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Wszystko prawda, obadajcie jakie oni mają jeszcze filmy na kanale... sami sobie w kolano strzelają i za 2-3lata nie będa już jeździć bo jakaś k***a z internetu ich usadzi. Ja nie wiem że taki FROG to był słaby przykład na to jak nie warto wrzucać przypałowe filmiki?

853

(56 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Nie rozumiem zaufania przy zakupie motocykla, ja bym za cholerę nie ufał jakiemuś kolesiowi z netu bo może to być kazdy. Te wszystkie tematy z remontami itd. Są robione dla przyszłych kupców i kreuję się tam alternatywna rzeczywistosc w wielu przypadkach. Dodatkowo poddajecie patologiczne przypadki, ja wszystkie swoje słowa napisałem z perspektywy osoby uczciwej która dbała o moto- sprzedała go i akurat pech chciał że wybuchł. Na podstawie waszego gadania będzie to wada ukryta a w praktyce nikt nic nie ukrywał. Btw za miesiąc pewnie wypłynie na olx crf250 2007 z Bielska po totalnej mielonce w silniku poskładana na palę pod sprzedaż więc uważajcie śledzę temat i jak zobaczę ogłoszenie to wrzucę nie mam zamiaru kryć "znajomków"

854

(56 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Będę się trzymał swojego jednak. Zdecydował się na wyczyna, nie na fjr1300. Taki motocykl sie bada po zakupie z drugiej ręki i tyle możecie sobie mówić co chcecie. Co kogo obchodzi że laik? To niech weźmie mechanika że soba, to są wymagające sprzęty i koniec kropka. Heh chyba jestem jedyną osobą na tym forum która powiedziała potencjalnemu kupcowi że dany motocykl nie jest dla niego z racji na inne potrzeby więc jakim jestem sprzedającym nie wiesz i się nie dowiesz. W każdym razie ode mnie moto nie kupujcie bo jak korba wyleci bokiem po 3min jazdy to się wypne i każdy normalny sprzedawca powinien się wypiąć bo jest to motocykl wyczynowy po dziwnych przebojach. Oczywiście biorac pod uwagę że chce się dla motocykla możliwie jak najlepiej i jest się uczciwym sam ze sobą i jak w crf pisze wymiana tłoka 15godzin to przynajmniej ściągacie górę żeby zobaczyć jak to wygląda a nie latacie po 40h na tłoku i w ogłoszeniu później pisze "świeżo po remoncie 40h temu".

855

(56 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Wyjdę na ch***a ale moim zdaniem nie możesz mieć pretensji do sprzedającego. Kupiłeś wyczyna który ma 10lat i nie wiem czego się spodziewałeś, zwłaszcza że to moto było za półdarmo. Wszystko mogłeś sobie sprawdzić przed zakupem, ja bym się nie ruszył od sprzedającego bez otworzenia pokrywki zaworowej bo jest to łatwa sprawa i wiele mówi o motocyklu. Inna sprawa że z Twojej relacji wynika że sprzedający dziwnie się zachowuje ale jaka jest prawda to nie wiem. Ja też bym to olał że Ci motocykl zakupiony ode mnie wybuchł po 15min na torze...to nie passat(to tak na przyszłość dla ew. przyszłych kupujących) w ogóle ziomeczku źle to o tobie świadczy że kupiłeś moto i na świeżo bez weryfikacji i podstawowego serwisu pojechałeś na tor go katować... Co innego jak byś na spokojnie sobie przeleciał podstawowy serwis w moto i wyszło by że wałki zatarte w oleju pływa syf itd. w takim wypadku na podstawie umowy masz bardzo dużo praw. Nikogo nie bronie - tylko sobie oceniam.

k***a "WADLIWEGO MOTOCYKLA" hahaha - skocz do najbliższego salonu, wyjedź na nowym moto zrób nim osobiście pierwsze kilometry i dopiero będziesz mógł powiedzieć coś podobnego a nie strzelasz takimi stwierdzeniami w stosunku do motocykla który jedynie chyba z tirem się nie zderzył a na swoim koncie ma więcej salt niż rosyjska gimnastyczka. W dodatku nikt tego nie chce przed tobą ukryć co dodatkowo wymaga od Ciebie czujności i dokładnej inspekcji motocykla a nie w dzień zakupu jebać rev na torze bez inspekcji... .