826

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Aha, to mocno utrudniony temat - szkoda bo możliwości od strony ECU są całkiem spore.

827

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

czym sobie sterujesz kompa? Tuneecu ?

828

(13 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Dzinkss napisał/a:

mozesz nawet robić to klejnotami rodzinnymi i tez super.

Wieczorkiem na rozgrzewkę trzeba spróbować.

829

(10 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

po gladiusie wszystko będzie miało dla Ciebie kosa heble, niczym się nie kieruj tylko kupuj pierwsze lepsze drz i katuj za sezon pogadamy czy Ci się w ogóle supermoto podoba bo są to specyficzne sprzęty i jak się poważniej zastanowisz to trochę do niczego normalnego one nie służą... albo będziesz hoolsem na drodze i do tego się to nadaje całkiem fajnie ale też nie idealnie albo będziesz się męczył na tym jednym garku i ciągle będzie Cię wkurwiać że nie możesz pojechać nigdzie dalej bo w promieniu 100km widziałeś już wszystko a jazda na kole Cię w sumie nie kręci. Taka prawda. Większość ludzi na tym forum ma supermoto i robi 1000km rocznie albo lata po torze weekendowo (najlepsza opcja) Ja mając w garażu crf w sumie się o nią tylko potykam bo używam jej raz w miesiącu mając normalną szosówkę.
Na pierwsze moto żeby się nauczyć jeździć DRZ jest idealna bo nie szkoda ale nic lepszego nie kupuj moim zdaniem.

830

(53 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

k***a... 92bd? co tyle niby ma? seryjne szosowe japońce mają po 94db i już ich nie słychać:P
Na rowerach się ścigajcie po tej łodzi albo na wrotkach:D

831

(13 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Berga nie chce ani za friko z aktualną świadomością:P
Ale gwarantuje że jak jest sprawny i odpowiednio zestrojony to bym z klapka odpalił bez problemu.
Btw. jeśli chcesz filmik to gdzieś mam jak z klapka odpalam crf od kopa bez wiekszych ceregiel x10-15 czy 20 bez problemu.

832

(13 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Ja kopie crf w klapkach - adiki to już oręż wojenny do naszych piździków.

833

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Heh sam się przepisz - zapraszam:P Ja jadę traske i akurat koło 14 będę w okolicy nie jadę specjalnie na tor. Czas postaram się sprawdzić ale jadę bez spinki więc super raczej nie będzie.

834

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jadę przy okazji przejazdem więc crf odpada. Jaki to dobry czas dla tego toru na moto? Może odpale jakąś aplikację i zobaczę co Duke tam ogarnie.
BTW. wczoraj latałem na CRF po dłuuugiej przerwie bo ciągle męczę Duke;a i w porównaniu do Duke'a to czułem się jak na ogarze:P Moc może i jest jakaś ale w wąskim zakresie, jakoś wąsko i lekko... chujowo:P Wiadomo na torze i to małym jest fajna ale jeździć jednocylindrówką na co dzień to jakaś porażka totalna.

835

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jestem zapisany na 14 moim V8 twin turbo 4x4

836

(64 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Są jakieś bluzy M albo L jeszcze?  szare

837

(123 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Stary Kisielin to arcyzajebisty tor!

838

(25 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

Jasne że wyciąć, szkoda kasy na OEM skoro to prosty element i można go zrobić lepiej niż fabryka minimalnym nakładem pracy.

839

(28 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

mi 990 pali od 8 do 14 więc z paliwem to prawda w 100%. Olej tez pali wg. manuala może to byc nawet 0,5L na 1000km ale przy moim mocnym duszeniu po torze i nie tylko jest to w okolicach 200ml -1000km.

840

(25 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

kup ciaśniejszy simer i powinno działać na chwile:)