796

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

nooo to Tel do mnie i może się dogadamy. Sam sobie wrzucę koła enduro z zawiasem enduro i będzie znowu "nowa" zabawka.

797

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mój SD zjada właśnie taką i jest smaczna.

798

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Co byś wziął to przemyśle ?

799

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

kuurwa chce go do września sprzedać stąd taka cena....
Ale spróbujmy.... UP cena 8500 ----> czemu tak drogo? Bo nie chcecie taniej

800

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Heh wychodzi na to że sprzedaż CRF to jakaś zajebista sztuka jest:P

801

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ziomeczki miliard telefonów i wszyscy jak by w ogóle ogłoszenia nie czytali... Proszę przed wykonaniem telefonu zapoznać się z treścią ogłoszenia bo mialem tam czas się zastanowić i napisać najważniejsze informacje a przez tel moge coś pominąć.

802

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dwa zaciski w crf... coś o czym już myśle od dłuższego czasu:D Pewnie się nie sprzeda ten mój wynalazek to może będę modził co w ten deseń.

803

(5 odpowiedzi, napisanych KTM)

Opiszę kiedyś zakres prac, było tego tak dużo i tyle było różnych ciekawych zwrotów akcji ze wypadałoby się do tego przyłożyć.

804

(25 odpowiedzi, napisanych KTM)

Więcej bo jeszcze trzeba to gdzieś zrobić;)
Btw. polecam od razu wrzucić wałek od tornado, porting kanałów w głowicy, korbę carillo i tłok CP piston:P Wyjdzie Cię to jak drugie 660 ale będziesz mógł stanąć koło berga 650:)

805

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja bym się nie zniechęcał:)

806

(25 odpowiedzi, napisanych KTM)

Moim zdaniem spory koszt za konia w tym modzie;) Mimo wszystko jestem bardzo ciekaw jak to wypadnie. Polecam skoczyć na hamownie przed modzeniem żeby mieć namacalny rezultat.

807

(5 odpowiedzi, napisanych KTM)

Momentu przyrosło 16Nm względem serii, jest wiecej koni i momentu na kole nawet od wersji R ze zmienionym silnikiem i tytanowymi zaworami:D Pewnie z Rki można wyciągnąć ze 140koni spokojnie.
Jesli chodzi o mody to było ich bardzo dużo a największą wadą projektu było to że uparłem się ze będę to stroił pod DBkiller ale koniec końców wyszło bardzo dobrze.

808

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Próbuj - jest do sprzedana crf na forum z blachą słyszałem:P

809

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Wiem już jak to ująć:)
Taka crf to miejski mokry sen nastolatka bo można poterroryzować okolice i polatać chwilę na pełnym ogniu. Problem pojawia się jak należy zrobić serwis tak jak należy a nie tłok co 100godzin a olej co półsezonu.
Dodatkowo jak już pojeździsz innymi motocyklami o większej pojemności i innej charakterystyce to okazuje się że po mieście w razie gorszego humoru można pojeździć też wolniej a jednocześnie jak humor Ci się poprawi to można przylutować 150 na kole przez środek miasta, jest wybór - w CRF go nie ma.
Jak już pojeździsz po tym mieście po raz 20ty i wszystko już zobaczysz to fajnie się czasami odchamić i skoczyć 100km za miasto... i tu zaczyna się problem.

810

(5 odpowiedzi, napisanych KTM)

Hej!
Po dwóch miesiącach modzenia przy SuperKsiędzu wczoraj wyrzygał mi 124konie i 101nm z DB killerem
Seria ma koło 105koni na kole więc jestem bardzo zadowolony:) Zwłaszcza że zrezygnowałem z drogich rozwiązań(które również testowałem) na korzyść tańszych bardziej dostępnych

[url=http://s304.photobucket.com/user/MACKO111/media/WP_20170819_15_53_09_Pro_zpsmupdwmil.jpg.html]http://i304.photobucket.com/albums/nn184/MACKO111/WP_20170819_15_53_09_Pro_zpsmupdwmil.jpg[/url]