781

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Na obrazku wspaniały, trzeba by posłuchać jak działa silnik inaczej nic Ci nie powiem.
Jedno co Ci powiem to nie przejmuj się hałasowaniem sprzęgła bo nawala elegancko we wszystkich sztukach.

782

(4,125 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Na kraków wbijaj;) Niby też się czepiają do kominów ale mimo wszystko wpuszczają i mają w dupie.

783

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No w ADV możliwe ale mimo wszystko będą to okolice konca takiego silnika:) Ew. olej będzie lany jak w 2t;)

784

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dublować Cię mogą nawet tacy którzy robią 48sek z racji na to żę okrążeń robią +/-16 w ciągu tych 15min. Różnica czasu między wami na całej przestrzeni to  64sek więc wiesz:)

44sek to by Cię 2-  prawie 3 razy dublował.

785

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

na 4,25 idealnie siada 150

786

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Przebieg 100tys w ADV jest spoko, przebieg 50tys w SD używanym do ulicznego gwałtu to dużo i często kończy się remontem patrząc po tym jakie doświadczenia mają na zachodzie. SM będzie tak trochę w środku tej stawki mi się wydaje i zależy od ridera jak go tam dusił.

787

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jak Ci się chce do Bielska z tym jechać to chętnie Ci z tym gaźnikiem pomogę;)

788

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Skąd jesteś?

Z ciekawości obdzwoniłem podobne skupy motocykli i dają za moją crf 3,500PLN :D HIT!

790

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

szukaj 990 daje fajne możliwości z racji na wtrysk, gaźniki jeśli nie są to FCR41 to zabytek;)

791

(4,125 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

No to ja się nie nadaje.

792

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

zwykły laptimer z czujnikiem na podczerwień powinien wystarczyć.
Stąd nie do konca chce mi się wierzyć w wyniki typu 44,5 na motoparku jeśli było mierzone na racechrono

793

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

jak to nie idzie w parze? Idzie i to jak cholera !!ale można lepiej.

794

(4,125 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

w sumie ja mogę wpaść jak mnie na SD wpuszczą.

795

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Duże koszty utrzymania, silnik dużo pali paliwa i oleju. Główne usterki to TPS, pompa paliwa, pompa wody.
Ogólnie polecam:D