556

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ja sprawdzałem racechrono na 2 telefonach na motoparku. Na Huaweiu jest taki rozjazd, że jak próbowałem ustawić bramki to sam sie pogubiłem. Na motoroli jest troche lepiej, ale jak sprawdzam pojedyncze okrążenia to jestem 3m w bok.

Zewnętrzne GPSy od 300 PLN, takie "racing" co mają 10Hz i większa dokładność kosztują koło 800PLN.

557

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

zwykły laptimer z czujnikiem na podczerwień powinien wystarczyć.
Stąd nie do konca chce mi się wierzyć w wyniki typu 44,5 na motoparku jeśli było mierzone na racechrono

558 Ostatnio edytowany przez jjacks (2017-08-23 12:36:12)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

W cenie laptimera można mieć dobry bt. Oprócz czasu okrążenia jest częściowa telemetria więc moim zdaniem warto, tym bardziej że taki gps przyda się nie tylko na Moto.

Ja robię czasu na poziomie 52s jest kilku zawodników na sumo którzy mnie dublują więc jestem w stanie uwierzyć w 44s

Ponawiam pytanie o wymianę gaźnika

Husqvarna SM610S

559

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jak Ci się chce do Bielska z tym jechać to chętnie Ci z tym gaźnikiem pomogę;)

560 Ostatnio edytowany przez jjacks (2017-08-23 13:13:05)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

lepiej do Bielska niż do Krosna. MAĆKO PW

Husqvarna SM610S

561

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Dublować Cię mogą nawet tacy którzy robią 48sek z racji na to żę okrążeń robią +/-16 w ciągu tych 15min. Różnica czasu między wami na całej przestrzeni to  64sek więc wiesz:)

44sek to by Cię 2-  prawie 3 razy dublował.

562

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

ktoś w sobotę na motopark? będę na obu sesjach raczej

563

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

A może z motoparku mają przekaźniki i czujniki zatopione gdzieś w asfalcie i wystarczyłoby od nich to dostać, zaczepić gdzieś trytytkami do moto i dostać wydruk pod koniec sesji?
Ma ktoś jakieś znajomości żeby się dopytać?

564

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Mają mieć ale teraz chyba jeszcze nie mają.
Ja jutro montuje laptimer więc będę już coś lepiej wiedział o tym czasie na krakowie;)

565

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Będą mieli kostki takie jak na zawodach mamy chyba, ja korzystam z chińskiego laptimera, ustawiam bazę na slupku i działa :-)

566

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kto jutro lata na motoparku?

Husqvarna SM610S

567

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

ja najprędzej w sobotę jak się wyrobię.

568

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

jjacks napisał/a:

kto jutro lata na motoparku?

Ja będę się tam turlikał ;).

569

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Nie zmobilizowałem się na motopark jutro rano Wieliczka w stronę suchej beskidzkiej wioskami ktoś coś? Start ok 8 żeby wrócić przed żarem

Husqvarna SM610S

570

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jak z czasami na motoparku?