751

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

No to ja nic nie załatwie a już wydam 2k :P Potrzeba mi na początek koło 17' na przód później moge myśleć o innych pierdach.

752

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

17' przód?

753

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Mogę chcieć ale tylko barter wchodzi w grę nie zapłacę za ten wahacz:P
Mam zbędne koło 16,5' z behra

754

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Ja mam info z samego źródła i wiem że na baterii składanej samemu te dystanse są bardzo duże. Dodatkowo można sobie zmieniać moc i jak chcesz się przedostać z A do B to wrzucasz coś lekkiego a ogień dajesz w miejscu docelowym. Podobno na takim rowerze 7KW na pełniej mocy to masz zasięg w okolicach 60km, czy to źle? no wydaje mi się że po górach aż za dużo. Na parametrach :górskich" czyli nie V-Max a duży moment to zasięg podobno spokojnie 120-150km

755

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Sorry zapomniałem napisać że przód 3.5'
Ew. mogę zamienić swoje koła na koła z SXV:)

756

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Alta zajebista ale to inna liga niż ten KTM.
Podzespoły do Falcona wybierasz sobie sam.

757

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

koszt bajka który mnie interesuje to 25k składając samemu.

758

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Hej@
Potrzeba mi obręcz 17' 36 nypli 3,5' przód i ew. szprychy do tego. Tanio i dobrze:)
Jak coś to PW.

CRF450R 2004 chcesz? Na ile zabierzesz mi ten bezużyteczny pojazd?

760

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Heh mi tam wygląd wisi a taki rower bierze tego kata na kole;)

761

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Kłania się charakterystyka silnika elektrycznego.  Po wkręceniu się silnika spalinowego do optymalnego przepływu gazów na który został obliczony silnik elektryczny nie ma szans.
Jeśli chodzi o żywotność akumulatora to znalazłem że akumulator ma żywotność około 300ładowań bez większych strat.

762

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Z tego co wiem bateria w falconie jest złożona z setek mniejszych baterii co pozwala operować jakimś wielkim amperażem i dodatkowo czas eksploatacji i ilość ładowań bardzo długo pozostaje bez zmian. Cały rower waży chyba 50kg a bateria z tego z 25kg chyba:) Do jakiś małych rowerków miejskich to się w ogóle nie ma. Jeździłem na takim miejskim to ledwo to się toczy a falcon pod ścianę w górach cisną jak crf450:P Musiałem gaz odpuszczać jak jechałem pod górę bo już się cykać zacząłem:)

763

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

bateria w Falconie to inna bajka, składają ją sami i żywotność jest dużo dłuższa niż 2-3lata. Jej koszt to nie 500E a 5000zł przynajmniej:)
Falcon jest programowalny i można go ustawić jak zwykły rower miejski i jak bestię 18kw więc jakoś obchodzi te przepisy. Frajda z jazdy czymś takim jest niesamowita, coś podobnego czułem w wieku 9lat jak pierwszy raz na motorynkę wsiadłem:D

Ja gościa który to produkuje mam pod ręką w Żywcu, bardzo spoko koleś. Można podjechać daje rower i jeździsz ile chcesz:)

764

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja słyszałem że DRZ super sobie radzą w morzu tylko na dorsze trzeba uważać.

765

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Pierdol tego KTM'a jest słaby że aż dupe ściska.
Jeździłem tym....
[url]https://www.olx.pl/oferta/najmocniejszy-rower-elektryczny-w-europie-CID767-IDoeSPg.html#e098bd2949[/url]

Urywa to ręce u samej dupy, fun z jazdy niesamowity.
Miałem to już kupił ostatnio ale poczekam z tematem na wiosnę jednak.
Jazda po górach tym rowerem to jest kosmos totalny. Zasięg 150km.
Powiem szczerze że gdyby nie to że mam jakiś dziwny i zupełnie niezrozumiały "pociąg" do niedoskonałych pojazdów spalinowych to już dawno bym to wszystko w ch*j sprzedał i kupił tego E-Bike'a.
Można dziczeć po mieście i lesie a jak chcesz to elegancko jeździsz sobie turystycznie po górach i nikomu nie przeszkadzasz... żaden podjazd nie jest Ci groźny bo masz 150Nm:) Pedały są dla ozdoby żeby nie trzeba było płacić OC i mieć prawka. Już w ogóle hitem jest że na mieście nie ma auta ani moto które są od Ciebie szybsze:P
Jak się już wyzwoliłeś z objęć chujowego silnika spalinowego to kupuj E-szatana i będziesz zadowolony a o remontach nigdy już nie usłyszysz.