721

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dokładnie, lepiej wyprowadzić snorkel w jakieś sensowne miejsce żeby zasysało zimne powietrze.

722

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

MT07 ma biede bo jest zielone że aż głupio:)
Jak już wyrwiesz z niej wszystko co ekologiczne, wsadzisz przelot to możesz spróbować otworzyć airbox ale na 100% nie tak jak na obrazku:P Zwłaszcza do zastosowań o których myślisz(gymkhana prawda? ) A na koniec trzeba to wszystko zwieńczyć fajną mapą paliwa.

723

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

No ja mam w crf 35mm i wiecej sobie nie wyobrażam bo bym chyba zabijał samym dźwiękiem silnika.

724

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Możliwe że w wypadku Apki jest tak jak piszesz.
Jeśli chodzi o budowę to też prawda. DBek z zamkniętym przelotem i otworami po bokach to totalny dławik. DBek z otartym przelotem jest mniej odczuwalny.

725

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jeśli coś ma w ogóle generować zjawiska falowe w dolocie to będzie to nawet najgorszy airbox z opakowaniu po jogurcie i dolocie z rolki po papierze toaletowym:P niestety w otwartym filtrze te zjawiska są mocno poza kontrolą i wszystko odbywa się na górze obrotów. To że dzik dostaje za mało zimnego powietrza to oczywiste bo reaguje na jego nowe dawki jak narkoman na helene ale warto to zrobić z głową:) Mocno mnie zdziwił bum na wszystkie te otwarte airboxy do użytku na drogach publicznych (motoholigan, DNA czy rotwailer) ale dźwięk jest zajebisty to prawda - prawdziwa dzika i wkurwiona locha z małymi szarżująca przez las w poszukiwaniu żołędzi:)

726

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

DB killer zabija zazwyczaj górę obrotów ale da się to trochę zniwelować odpowiednią mapą.

727

(24 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

za 300zł to bez papieru?
Jeśli ma być bez papieru to znajdą się ludzie którzy po 100zł sprzedadzą ramę z crf:P Bo z tym nei ma co zrobić...

728

(24 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Dawaj ramę od CRF jak lubisz jak się błyszczy:) Tylko tam tego klocka z DRZ chyba tak łatwo nie wsadzisz skoro silnik od crf wchodzi na styk;)

729

(24 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Zbiornik zewnerzny jak lc8 lum tt600 igit

730

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No zawias w LC8 na dużo pozwala. Ja w zależności od warunków ustawiam.

731

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jasne że jest jakiś poślizg między hamowniami +/-2KM  jednak różnica między mocą na wale a kole to ogromna różnica;)

Przykładowo mój Duke ma 124konie na kole po modach a seria wykazuje 105koni na kole, jednocześnie w katalogu zobaczysz 120konie lecz nie napiszą że na wale;)

732

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hm

733

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hehe no na wale to się  zgodzę

734

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hehe no na wale to się  zgodzę

735

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Biorę może być nawet firmy sraka:P