736

(808 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

biorąc pod uwagę że to 250 to musowo jedynka.

737

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Zdecydowanie to co piszesz ma sens;) Podciśnienie w układzie + zimne powietrze po otworzeniu bocznych pierdolików w airboxie to jest to co działa.
Gierwi hamowałeś tego SM'a? To są dane z momentu na kole? Bo patrząc po wykresach na necie to pomodzone 950 sm ma koło 88-90Nm na kole.

738

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie no spox ja o tym wszystkim wiem i wszystko sprawdzałem na hamowni.
Stąd moim zdaniem w większości przypadków wyrzucenie airboxa to efekt placebo który przekonuje głównie odgłosami z układu zasilania zwłaszcza po usunięciu górnych przepustnic. Płynność się oczywiście poprawi ale moment stracisz;) Kompromisem jest szukanie podciśnienia w układzie a nie odtykanie na pałę stożkiem albo i rotwailerem. Mapowanie inne na każdy cylinder to logika bo to Vka i ma cieplej na tylnym cylku. Jeśli chodzi o wymianę tych tutek w airboxie to te z RC8 są spoko i mają potencjał. Jeśli chodzi o poprawienie płynności to sposobem jest ingerencja w mapę i daje to 100% rezultat i spokojnie można później jechać 50 na 5biegu i to na superduke;)

739

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

No to kurna chce tą oponę. Ile za to?

740

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

ch*j to całe koło 17 mogę kupić, dej no ktoś

741

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Jak wyżej w każdym stanie w sumie wezmę.

742

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Takie jak w linku cena 100zł. Rocznik 2004
[url]https://1drv.ms/i/s!AldApmS64iyqp3orLVLVQ3l446g5[/url]

743

(53 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

KTMy nie znajo ale to co mu się zapala to revlighter a nie ciśnienie oleju.
Ukałd hamulcowy w apce jest pewnie połączony w innowacyjny sposób z olejem silnikowym i płynem chłodniczym więc pewnie mu ta apka wpierdala ten płyn:P

Aaaa i Levis stwarzasz zbyt mało zagrożenia na torze :D

744

(26 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja tam mam mieszane uczucia odnośnie otwartego airboxa. Góra zyskuje ale ewidentnie z dołem jest problem zwłaszcza po całkowitym zdemontowaniu górnego rzędu przepustnic. Ja szukałem w tym airboxie zimnego powietrza i cały czas  jednak podciśnienia.
Pomijam temat mapy paliwa bo żeby to działało na jakimś rotwailerze to musi być robiona ręcznie ew. jakieś PCV i dwie sondy szerokopasmowe ale nie mam zaufania już do tych urządzeń.

745

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja się tylko do końcówki odniosę, jak strzela przy schodzeniu to za mała dysza wolnych obrotów ew. jeśli jest zakres to można pokręcić śruba od mieszanki. Nie zmienia faktu że ma ubogo. Troszkę strzelać może na przelocie i K&N ale nie jak z karabinu.

746

(6 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Levis weź tą za 1200 do Apki to może zacznie jeździć:P

747

(53 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Jestem w stanie świadczyć takie usługi od ręki;) Zostawcie mi moto na tydzień i będzie ogień.

748

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

przejedź się;)

Sądzę że tak, daj znać kiedy to podrzucę.

750

(12 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

To chce samą obręcz deal?