1

Temat: Wydech do SMC 690 2016

Siema!
Posiada może ktoś do sprzedania wydech do SMC 690? Czy tłumiki od modeli z 2013 pasują do nowszych, chyba nie powinno być problemu?
Co myślicie o przeróbce standardowego u Edzia w EdHaust?

Pozdrawiam,
Piotrek

2

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Niestety nie pasują wydechy z 2013. Konstrukcja jest ta sama ale zmienili łączenie kolektora z tłumikiem (inne średnice) oraz mocowanie puszki do zbiornika paliwa.
Ja kupowałem wydech dedykowany do smc 2013 i musiałem trochę przerabiać.

3

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Posiadam oryginal z SMC jak chcesz

Youtube:  https://goo.gl/L6xGC4
Kawasaki zx6r
Kawasaki 636
Ktm 690 SMC

4

Odp: Wydech do SMC 690 2016

EDEK daje radę ale takie przeróbki w moim odczuciu mają sens w starszych sprzętach gdzie tłumiki jeszcze jakoś wyglądały i miały rozsądne proporcje(jak np. R1 z lat 2004-2008).
Seryjny tłumik z SMC to wybitny kondon i wątpliwa ozdoba a jak to się mówi - "z gówna bata nie ukręcisz". ;)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5 Ostatnio edytowany przez MisioPysio147 (2017-01-21 22:18:57)

Odp: Wydech do SMC 690 2016

posiadam orginał smcr 2016 nigdy nie używany.... moto kupiłem 11/2016 mój akrapovic od smcr 2013 pasuje idealnie do 2016 :)

690 smc-r

6

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Sorry, panowie, oczywiście miałem na myśli wydech sportowy, serie mam ale co to za życie :P
Chyba jednak zainwestuje w WINGS :)

7

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Chrustek wiesz ile kosztuje nowy wings?

8

Odp: Wydech do SMC 690 2016

ecetera napisał/a:

Chrustek wiesz ile kosztuje nowy wings?

328 euro + 19 euro przesyłka

KTM 690

9

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Mam devila tytan carbon jak chcesz z smr 450, może uda się dopasować :)

10

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Chrustek napisał/a:

Sorry, panowie, oczywiście miałem na myśli wydech sportowy, serie mam ale co to za życie :P
Chyba jednak zainwestuje w WINGS :)

Polecam! Zajebista jakość za przystępną cenę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Chrustek napisał/a:

Chyba jednak zainwestuje w WINGS :)

Bardzo dobry plan - jakość na poziomie Akrapa, fajny design a cena dużo niższa.
Szkoda, że nie robią tych wydechów do większej liczby modeli(marek) motocykli.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

12

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Tak, tak, już pisałem z producentem. Krótki czas oczekiwania mają także w przyszłym miesiącu będę modził. Zastanawia mnie tylko jaką mapę później wgrać bo na samym wydechu się nie skończy ;) Słyszałem też coś o poszerzaniu airboxa ale tylko słyszałem dlatego na razie jeszcze się z tym wstrzymam :P Jaaaaak tego KTMa wzmocnić? :)

13 Ostatnio edytowany przez gierwi (2017-01-24 13:26:38)

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Mapa Akrapa. Nie wiem jak to z tymi najnowszymi, ale w SMC na ulicę świetnie sprawdzał się kit Evo2 bez wałka rozrządu. Dodatkowo spada waga. Można kupić osobno wszystkie elementy. Poza tym jest polska podróbka [url]http://www.rizer-racing.com/pl/p848-ktm_690_smcr_rizer_racing_parts_evo_kit_.html[/url] . Ale nie wiem jak z filtrem, bo na SupermotoJunkie czytałem, że te spoza oficjalnej oferty KTM, nie pasują idealnie na króciec i tworzą jakiś kancik. Z wałkiem miał już charakterystykę typowo wyścigową, tzn. moc była bardzo w górnym zakresie obrotów i część ludzi twierdziła że tracił dół. Druga część z kolei twierdziła że to tylko wrażenie bo wzrost w górnym zakresie był tak duży, że wydawało się że słabnie dół.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

14

Odp: Wydech do SMC 690 2016

gierwi, ale to już pewnie grubsza inwestycja? Poza tłumikiem nie chce tam ładować więcej niż 500-1000 zł bo i tak za dwa lata zmienię :) chyba jednak wrócę do supersportów :)

15

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Przeczytaj jeszcze raz bo edytowałem posta. Kiedyś orientowałem się co do cen Evo2 bez wałka i chyba z 900 zł wyszło, ale lepiej się upewnij.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"