16

Odp: Wydech do SMC 690 2016

No właśnie widziałem, fajna opcja. I akurat na dwa sezony co by zabawy więcej było ;)

17

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Chrustek napisał/a:

gierwi, ale to już pewnie grubsza inwestycja? Poza tłumikiem nie chce tam ładować więcej niż 500-1000 zł bo i tak za dwa lata zmienię :) chyba jednak wrócę do supersportów :)

To wystaw go jakoś maj/czerwiec, chętnie kupię od razu jak zadbany :)

WR250X -> Husaria 701

18

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Nieeee, jeszcze nie, trzeba trochę i taki rodzaj potestować :) ale moto będzie zadbane obiecuję także poinformuje jak będę wystawiał :)

19

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Sory że tak odgrzebie temat ale zastanawiam się mocno nad tym wingsem tylko mam takie pytanie do osób które posiadają ten wydech w 690. Czytałem na stronie producenta że nie trzeba zmieniać mapy jak jest założony dBkiler i seryjny filtr powietrza ale co w momencie jak chce jeździć bez dbkilera i chciałbym założyć ta nakładkę na filtr powietrza z pakietu Evo 1? Mapa pod akrapa podejdzie ? Ktoś już tak robił ? Wszystko śmiga? Moto nie gaśnie? Mowa tutaj o tym samym motocyklu co w temacie bo odkupiłem go od Chrustka

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

20

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Mapa z Akrapovicia na Evo 1 w tym przypadku powinna działać. Akrap bez DB Killera to pełen przelot, jak Wings ma przelot to nie ma wielkiej różnicy w odprowadzaniu spalin.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

21

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Teoretycznie masz racje ale rozmawiałem na ten temat w serwisie Ktm i tam mechanik który wgrywa te mapy mówił ze nie ma pojęcia dlaczego ale na innych wydechach niż akrap te motocykle nie zawsze dobrze pracują i np robią się kolektory czerwone. Dlatego zanim to kupię chciałbym dowiedzieć się czegoś od osoby która to ma, używa i faktycznie sprawdziła że wszystko śmiga jak należy.

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

22

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Ja w swoim mam MIVVa z EVO 1

KTM 690 SMC

23 Ostatnio edytowany przez gierwi (2017-08-28 11:03:00)

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Pytaj na [url=http://www.ktmforum.co.uk]www.ktmforum.co.uk[/url] albo na fb 950 group. bo tam to bardzo popularny wydech. Z resztą opinie o Wings-ach są bardzo dobre. Sam miałem w gaźnikowym 950sm i były super. Gdybym planował teraz zmianę to na pewno bym wybrał Wingsa.
Btw. naprawdę chcesz latać bez dB killera? Będzie baaaaardzo grubo! Wings daje 2 do wyboru, i ten większy jest dobrym kompromisem. Chyba że Ty jesteś taki bezkompromisowy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

24

Odp: Wydech do SMC 690 2016

gierwi napisał/a:

Chyba że Ty jesteś taki bezkompromisowy.

Nie zależy mi na tym żeby wydech był głośny(szanuje sąsiadów i innych ludzi) ale chciałbym żeby to jakoś ładnie basowo brzmiało i żeby nie wpływało negatywnie na prace silnika. Słyszałem SMCRa na akrapie bez dbkilera i brzmiało spoko, chociaż nie wiem jak by to było gdyby miał go na codzień. Napisałem do tego gościa który to produkuje i zobaczymy czy się odezwie. Jeżeli tak i cena będzie spoko to chyba spróbuje

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

25

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Nie będziesz zawiedziony.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

26

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Zamówiony! Gierwi jak będzie lipa to wszystko na Ciebie :P tak dla informacji końcówka kosztuje 328€ i 19€ wysyłka. Czas realizacji to ok. 6 dni roboczych plus wysyłka. Jak zamontuje to podzielę się wrażeniami

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

27

Odp: Wydech do SMC 690 2016

van-zizi napisał/a:

Gierwi jak będzie lipa to wszystko na Ciebie :P

Łooo, k***a! Ale się narobiło!
P.S. Nie wiecie jak zmienić nicka? Mam na to 6 dni roboczych + wysyłka. Ratunku!!! ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

28

Odp: Wydech do SMC 690 2016

No to podziel się wrażeniami jak już zamontujesz bo jak coś to może też się skuszę :)

A jak coś wyjdzie później, to we dwóch będziemy Gierwi szukać ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

29

Odp: Wydech do SMC 690 2016

Kurde, wiedziałem że to trolowanie się kiedyś źle skończy:-(

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

30

Odp: Wydech do SMC 690 2016

gierwi napisał/a:
van-zizi napisał/a:

Gierwi jak będzie lipa to wszystko na Ciebie :P

Łooo, k***a! Ale się narobiło!
P.S. Nie wiecie jak zmienić nicka? Mam na to 6 dni roboczych + wysyłka. Ratunku!!! ;-)

Mogę ci zmienić na GERWAZY... PASUJE?

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ