766

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

zajebisty... szkoda że go rozbroiłeś z tego co w nim było najpiękniejsze:P Ile chcesz za to co zostało?

767

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

No to będzie dla mnie fajny test:D 140godzin na jednym tłoku sie udalo?

768

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Masz go moze jeszcze? Chcesz sprzedać?

769

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Dolej mu paliwa w tym zakresie minimalnie i pewnie się poprawi, daj mu zimnego powietrza. Sprawdź TPS'a.

770

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

No z kumplami to tak jest, też mam tu dwóch takich co mi mówili że będą ze mną jeździć na tor;) Jeden i drugi sprzedal SM...

771

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Hehe:P w przyszłym roku będzie na sprzedaż lub wymiany na nakeda;)

772

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Gościu... ten przebieg to jest polskie 18tyśkm:) Bierz nie wnikaj. Jak go kupisz to od razu sobie zamów wysprzęglik z Oberona bo ten się wyleje za chwilę albo już jest wylany - magury po kilku latach tak mają.

Ciekawe jak ja komuś wytłumaczę że przycieram chłodnicą i zbiornikiem oleju na winklach...

773

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Może komuś leży... Kupie kolektory tynanowe akrapa do SD990. Jest to temat trudny bo szukam już bardzo długo ale może akurat ktoś będzie miał. Mogę wziąć też tłumiki jak trzeba.

774

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

ja najprędzej w sobotę jak się wyrobię.

775

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Dokładnie. Szkoda kasy na LT ale mają kilka produktów po które sięgam tylko od nich.

776

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ok, jednak nie sprzedaje - szkoda zdrowia. Do zamknięcia.

777

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mają mieć ale teraz chyba jeszcze nie mają.
Ja jutro montuje laptimer więc będę już coś lepiej wiedział o tym czasie na krakowie;)

778

(10 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Silnik jest trochę inny niż w F800 mimo wszystko chyba nawet lepszy niż w F800;)

779

(87 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Ja od 1,5 miesiąca chodzę na rehabilitację. Mam spieprzony odcinek szyjny... rehabilitacja opiera się głównie na ugniataniu na zabiegach i 15-20min dziennie ćwiczenia w domu. Po wczorajszej wizycie będzie to około 30-40min ćwiczeń w domu. Też mi mówili że to już po moto i rowerze;) Lekarze to cioty;P


A najśmieszniejsze jest to że nawet teraz jak do Was mówię to na piłce rehabilitacyjnej siedzę:P

Heh no ja wiem, przeginają i to ostro.