16

Odp: Zakup 950sm/990sm

Proszę o przegląd zdjęć
[url]https://postimg.org/gallery/2qh044y0k/[/url]

17

Odp: Zakup 950sm/990sm

Wygląda git. Widać że miał leciutką glebę (a prawdą a bogiem - który nie miał?) na prawą stronę (plastik zarysował chłodnicę, pedał hamulca zostawił "ząbek" na deklu sprzęgła i coś tam na wydechu widać), ale chyba bez większych następstw. Poza tym jest ładny. Czarne ślady na wydechu to przyklejony bagaż lub kurtka - te kominy strasznie się grzeją. Jakby co mam prawy bez zarzutu do sprzedania ;-).
Bierz mechanika i oglądaj, a potem jak kupisz wydawaj z siebie te wszystkie: "łoooo!", "ja pieeerdooooolęęęę!" i inne odgłosy zachwytu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Zakup 950sm/990sm

Właściciel mówił że motor był po ślizgu i wszystko zostało naprawione....jedynie co mnie teraz hamuje to przebieg

19 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-08-25 10:32:28)

Odp: Zakup 950sm/990sm

Gościu... ten przebieg to jest polskie 18tyśkm:) Bierz nie wnikaj. Jak go kupisz to od razu sobie zamów wysprzęglik z Oberona bo ten się wyleje za chwilę albo już jest wylany - magury po kilku latach tak mają.

Ciekawe jak ja komuś wytłumaczę że przycieram chłodnicą i zbiornikiem oleju na winklach...