856

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

w 10:)

857

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Prawda. Ew. na zasadzie kolekcjonerstwa i odpalać dla kumpli przy browarze ew. z kumplami przed każdym odpaleniem rozkminiać co znowu się zjebało:P

858

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No kurna... nikt by mnie nie namówił. Za 5k euro to jeszcze ale 11k to już przesada na ostro dla zwykłego śmiertelnika który co drugi dzien bedzie siedział przy tym motocyklu i się po głowie drapał co się zjebało.

859

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak jeszcze gotuje obiady i sprząta chatę to biore.

860

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

Wymiana łańcuszka rozrządu w lc8 wiąże się z zrzuceniem głowicy niestety;) Najczęściej przyczyną hałasowania jest to co podał kolega powyżej.

861

(13 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Jak taki tani to kupujcie kozaki:P

862

(56 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Haha straciłem już całkiem nadzieje że moją CRF uda się sprzedac skoro taka ładna fura nie schodzi za takie pieniądze...

863

(19 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Ja bym brał oryginały jak się da - zawsze głowa spokojniejsza mimo że to tylko placebo bo pewnie jakich Vesrah robi im te zawory;)
Ze sprężynami postaram Ci się dać jutro znac jak bede w pracy - dostaniesz PW.

864

(44 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Where is  HB my Lord?

865

(19 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Dzwoń do suzuki w sprawie prowadnic, jesli chodzi o zawory, sprężyny i uszczelki to jestem w stanie Ci to ogarnąć na wtorek nawet;) Jak coś to PRIV

866

(16 odpowiedzi, napisanych KTM)

Obadajcie jak jest tam 12V to można będzie sobie podłączyć wygodnie jakieś gniazdo zapalniczki albo coś podobnego, chociaż KATY zawsze dają takie wyjscie również pod zadupkiem.

867

(10 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

XTX wygoda i niezawodność na 100% - kolega teraz z nordkappu wrócił (7k km zrobilił w sumie)
LC4 jakaś tam wygoda ale raczej słaba, więcej mocy i więcej frajdy z jazdy.
Jak masz 15k to może kup sobie 660 lc4 albo już Cię stac na jakieś 690 SD albo dziobal.

868

(19 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Oddaj do zakładu zajmującego się obróbką głowic motocyklowych bo sam tego dobrze nie pomierzysz. Frezowanie, wymiana gniazd i wymiana prowadnic to zajęcie dla kogoś ogarniętego w temacie ze sprzętem i doswiadczeniem.

869

(19 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Tak, wymienia się komplet prowadnice, zamki i uszczelniacze. Gniazdo raczej do wymiany albo przynajmneij przefrezowania ale to musi ocenić fachowiec po pomiarach. Generalnie masz do roboty komplet głowicy. Spreżyny też wymień, limity masz w servisówce ale do nowych zaworów starych sprężyn nie wsadzaj bo to karalne.

870

(19 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Jak już robisz to całe bo to prosta robota jest