1 Ostatnio edytowany przez Dexter-pro (2017-03-15 23:27:08)

Temat: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Hey.

Kto mi powie od czego jest wtyczka ze zdjecia? Nigdzie nie ma możliwości jej podłączenia i dynda sobie tak nie podpięta do niczego pod AirBoxem.

2

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Nie wiem czemu foty się nie wkleiły.

[url]https://zapodaj.net/51c52e1a4afe4.jpg.html[/url]
[url]https://zapodaj.net/35eca7cd73c5f.jpg.html[/url]

3

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

identyczne wtyczki maja produkty z boscha (w ciągnikch) z tego co wiem tyle moge pomoc, szukaj jakiegoś elementu z boscha :P

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

4

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Wg. mnie to gniazdo serwisowe do podłączenia komputera. Miałem takie samo w SMC 2009

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

A to gniazdo serwisowe nie jest w zadupku i ma więcej pinów?

6

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Nie wiem. Mi też takie coś dyndało jak to Twoje. Nie pamiętam co tam było w zadupku oprócz przekaźników, bezpieczników itp.. Postaram się dowiedzieć u kolegi w serwisie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

A ma kolega przełącznik map zapłonu? Jak nie to wydaje mi się że to będzie kostka od tego ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

8

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

A ma kolega przełącznik map zapłonu? Jak nie to wydaje mi się że to będzie kostka od tego ;)

Tak,  mam.  To nie to.  Ta wtyczka znajduje sie dokładnie na silniku pod airboxem.

9

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Jak to jest, że nikt nie wie co to za wtyczka? Dzwoniłem do serwisu KTMa i też nie wiedzą..

10

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Dexter-pro napisał/a:

Jak to jest, że nikt nie wie co to za wtyczka? Dzwoniłem do serwisu KTMa i też nie wiedzą..

Bo zapomniałeś że przez telefon nie masz możliwości przekazania gotówki. Wiedza kosztuje:-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

A to nie jest wtyczka od czujnika temperatury zasysanego powietrza, który jest zamontowany od spodu airboxa ?

12

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

kabat napisał/a:

A to nie jest wtyczka od czujnika temperatury zasysanego powietrza, który jest zamontowany od spodu airboxa ?

To nie to ale sprawdzilem ale sprawdziliśmy ze znajomym dwa inne ktmy smc i maja ta sama wtyke nigdzie nie podlaczona wiec widocznie tak ma byc ;P

13

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Dołączam się do pytania, u mnie jest to samo i nie mam pojęcia gdzie ma być to podłączone. Opcje opisane powyżej odpadają.

14

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

U mnie to samo. Wszystko podłączone, a jedna wolna wtyczka wisi :)

Honda FMX 650  -->  KTM SMC 690- 08'

15

Odp: Nieznana wtyczka KTM 690 SMC R

Panowie, ponieważ instalacja jest uniwersalna to wtyczka ta jest wykorzystana w wersji na rynek amerykański (US).
Wtyczka prowadzi do zaworu "VALVE FOR CARBON CANISTER" część 61115015000.
W/g schematu elektrycznego jest to element o oznaczeniu M20 -Fuel evaporation valve (USA version only).
Kolory żył: or (pomarańczowy) oraz or-bl (pomarańczowo-czarny).
Mam nadzieję iż ta informacja rozwieje Wasze obawy, że ktoś coś zdemontował (wyciął).
W wersjach EU wtyczka ma sobie dyndać niepodłączona.
Miłego dnia :)