1 Ostatnio edytowany przez slepy (2017-07-28 20:53:41)

Temat: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Na sprzedaz moto ktore bylo Domiera - RMZ 450, sprzedaje z powodu tego ze od momentu zakupu czyli z 2 miesiace nabilem cala 1 motogodzine, bez sensu zeby moto stalo i sie kurzylo tak jak robi to teraz. Do wszystkiego co skopiowalem z tematu Dominika nalezy dodac + 1mth. W razie pytan pisac pw/dzwonic 792 689 343

2007 Suzuki Rmz 450
Stan bdb. W pelni gotowy do jazdy.
Ok 50mth po generalnym remoncie. Prowadzona ksiazka serwisowa. Wszystkie czesci do wgladu.

Zawieszenie po tuningu w Power4
Zacisk i tarcza Motomaster
Pompa Braking - kilka mth przebiegu
Felgi 17"
Polki SM
Filtr K&N
Szerokie podnozki
Kompletny wydech Akrapovic z powrr bomb'a
Sprzeglo antyhoppingowe Suter
Nowa okleina
Zbiornik na zlewki
Sruby zdrutowane
Spinka szybkiego startu

Ostatnie wymiany:

Opony 6mth
Plyn hamulcowy Motul RBF660 2mth
Tarcze sprzegla 2mth
Slizg lancucha 2mth
Okleina 2mth
Manetki 2mth
Poszycie siedzenia 1mth
Lancuch 0mth

Tylko w tym miesiacu wydalem ponad 1000zl na przygotowanie moto.

Stan bdb. Gotowy do wyscigow.  Zdecydowanemu kupcowi dorzuce kilka gratow ktore przydadza sie np drugi kpl plastikow, zapasowe uszczelki silnika, drugie handbary, zapasowe klamki sprzegla, kilka kpl zebatek, zapasowy lancuch, zapasowe poszycie siedzenia, serwisowka itp.

Cena 10900zl.


PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

2

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Dobre moto  sam robilem.oststnia reg zaworow i zakladalem.w niej polki Kite :p pozatym zawias swietny dobrze sie prowadzi

SUZUKI RMZ 450
   #94

3 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-06-23 22:54:02)

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Hehe mam to samo... mi też crf stoi i czeka na race:) Trochę droga zabawka jak na 5-6 wyjazdów rocznie:P Ale jak jej nie było to kurwica człowieka brała że nie ma czym polatać więc niech sobie czeka. Tobie też polecam sobie go zostawić bo będziesz tęsknił.

4

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

MAĆKO napisał/a:

Hehe mam to samo... mi też crf stoi i czeka na race:) Trochę droga zabawka jak na 5-6 wyjazdów rocznie:P Ale jak jej nie było to kurwica człowieka brała że nie ma czym polatać więc niech sobie czeka. Tobie też polecam sobie go zostawić bo będziesz tęsknił.

Jak by to byla jedyna zabawka do wyjazdow na tor to bym ja zostawil, ale ciezko znalesc czas na sm jak wiecej czasu latam fura albo 2gim moto :)
Szkoda zeby moto stalo, bo to nie 1wsze SM ktore u mnie stalo sporo czasu praktycznie nie uzywane...

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

5

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Twój wygląda lepiej niż moja crf wizualnie:) Jak bym był na zakupie to bym pewnie już po to jechał. Powodzenia.

6

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Przyda sie bo widze ze odzewu 0 :( . Cena oczywiscie do nego na miejscu - jakos sie dogadamy pewnie, hajs by sie przydal na zakucie silnika w zetce

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

7

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

szkoda, że stoi fajna fura. Myślę, że największym problemem jest brak homo. Żyjemy jednak w PL i dla wielu osób SM, to jedyny motocykl, często służący też do normalnego jeżdżenia...

Tak czy inaczej powodzenia w sprzedaży, ale lepiej tego nie rób :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

8

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

CRF/RMZ do normalnego jeżdżenia :D bez sensu. Też miałem takie pojmowanie sprawy ale to jest totalna lipa. Wyczyn na drodze nudzi się w kilka dni/tygodni. Objeździsz wszystko co masz objechać w promieniu 100km a później już nie masz ochoty pałować tego jednego garka za kolegami na R4 albo bardziej cywilizowanym 1cyl.
Na kole też mozna pojeździć ale umówmy się że to też się nudzi:)
Ogólnie bez toru taki motocykl to lipa i tyle.
Ew. ekipa 100% wszyscy na wyczynach i jakieś regularne terrory do momentu aż któremuś się coś nie stanie bo tak to się kończy nakręcając się w grupie.
Ogólnie trzeba sobie zdać sprawę z tego że życie to nie filmik SuperRetardsów na YT i wszystko staje się prostsze.

9 Ostatnio edytowany przez snieg (2017-07-06 16:05:47)

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

MAĆKO napisał/a:

CRF/RMZ do normalnego jeżdżenia :D bez sensu. Też miałem takie pojmowanie sprawy ale to jest totalna lipa. Wyczyn na drodze nudzi się w kilka dni/tygodni. .

No patrz... a ja CRF'ą po stolicy latam już drugi rok. :P

... ale fakt, tutaj jest ekipa do latania i jest gdzie latać, włączając w to teren ;)

#21, śnieg

10 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-07-06 16:18:00)

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Ile tą crfą w 2 lata zrobiłeś? Bo ja szosówką robie 10-15k/km rocznie i nie potrzebuje ekipy;)
Słabe jest uzaleznianie swojego hobby od innych ludzi, przekonałem się o tym na swojej skórze kupując CRF.
"KUUPUJ WYCZYNA BEDZIEMY NA TOR LATAĆ CO WEEKEND" - nie dość że tylko ja kupiłem to reszta w ogóle olała torowanie i poszli w turystyke:P
Miesiąc temu miałem bardzo podobny komunikat "KUPUJ CROSSA BĘDZIEMY LATAĆ NA TOR W CIESZYNIE I PO LESIE" - no i dobrze że to olałem bo od tego czasu ani jednego ani drugiego w ogóle nawet na szosówce nie widziałem.

Jedyne czego jestem pewien to piątkowych wyjść na piwo, wszyscy są k***a o umówionej porze w wyznaczonym miejscu bez żadnych wymówek.

11 Ostatnio edytowany przez snieg (2017-07-08 18:17:08)

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

MAĆKO napisał/a:

Ile tą crfą w 2 lata zrobiłeś? Bo ja szosówką robie 10-15k/km rocznie i nie potrzebuje ekipy;)
Słabe jest uzaleznianie swojego hobby od innych ludzi, przekonałem się o tym na swojej skórze kupując CRF.
"KUUPUJ WYCZYNA BEDZIEMY NA TOR LATAĆ CO WEEKEND" - nie dość że tylko ja kupiłem to reszta w ogóle olała torowanie i poszli w turystyke:P
Miesiąc temu miałem bardzo podobny komunikat "KUPUJ CROSSA BĘDZIEMY LATAĆ NA TOR W CIESZYNIE I PO LESIE" - no i dobrze że to olałem bo od tego czasu ani jednego ani drugiego w ogóle nawet na szosówce nie widziałem.

Jedyne czego jestem pewien to piątkowych wyjść na piwo, wszyscy są k***a o umówionej porze w wyznaczonym miejscu bez żadnych wymówek.

W 2 lata? Z 200mth ;) Kilometrów - nie wiem, nie mam licznika. ;P

Ja akurat też latam na zawody, a z racji, że mam homologację (wersja HM), to i po mieście latam - w tym do roboty i po bułki ;)

Anyway, nie śmiećmy już nie na temat, bo zaraz opierdziel od adminów dostaniemy :)

Kupować tą RMZ'tę i latać! :P

#21, śnieg

12 Ostatnio edytowany przez slepy (2017-07-09 14:18:17)

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

levis napisał/a:

szkoda, że stoi fajna fura. Myślę, że największym problemem jest brak homo. Żyjemy jednak w PL i dla wielu osób SM, to jedyny motocykl, często służący też do normalnego jeżdżenia...

Tak czy inaczej powodzenia w sprzedaży, ale lepiej tego nie rób :D

ja myslalem czy nie przelozyc ramy- byla rama z kwitami za 1500 pln - przekaldke mam za pare 100 wiec myslalem o tym, ale nie latam prawie wogole moto drogowym a co dopiero sm, niestety pracuje z domu i dla tego jest bez sensu przekladanie + ogarniecie swiatel itp
EDIT : BTW cena do nego, mysle ze cos tam sie zjechac uda bo $ by sie przydal na gruza + chociaz maske karbonowa do projektu

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

13

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Dla zdecydowanej osoby cena 12000 bez nego :)

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

14

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Za 10 bez nego oddam, rachunek za kucie fury jednak wyszedl sporo wiekszy niz sie spodziewalem :D

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

15 Ostatnio edytowany przez adrmln90 (2017-08-03 08:29:27)

Odp: Suzuki RMZ 450 SM - race ready

Kurde kozak fura kolego , za taki pieniądz aż szkoda sprzedawać bo to prawie darmo w tym setupie .

CRF450R SM