901

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

[url]http://allegro.pl/pompa-paliwa-ktm-duke-690r-08-12-i6883672686.html[/url]
używkę kup.

902

(4 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Siema
Husaberga nie kupuj bo tam wymuszony remont to już nie kwestia szczęścia czy tej jego braku.

903

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mówię Ci to jako starszy równie głupi kolega, uważaj bo teraz stracić prawko to jest moment - chyba że nie jest Ci potrzebne to spoko.
Złapałem się ostatnio na tym że praktycznie po każdej jeździe mówie sam do siebie "- k***a, Maciek ale ty głupi jesteś" Chyba traktuje to jako "rozgrzeszenie" bo siadając kolejny raz na moto zapomninam momentalnie żeby po mieście latać max 90.

904

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

W 990 rozrzady leca po około 50-60k raczej nie wczesniej.

905

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

może wełna stalowa o drobnej gramaturze + WD40 Ci pomoże ale to strzelam bo nigdy nie rozkminiałem detalingu:)

906

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tego nie ale dziwne że rozrząd był robiony po 25k. To nie jest taki prosty zabieg jak w większości japońców tylko trzeba ściągać głowicę przez co koszt takiego zabiegu to ciężka kasa i bez potrzeby się tego raczej nie robi. Ogólnie 990 polecam zajebisty sprzęt, jak się go ogarnie to ciężko się przerzucić na coś innego.

907

(9 odpowiedzi, napisanych Honda)

To nie wyczyn żeby takie cyrki sie działy. Raczej problem jest z zapłonem albo dostarczeniem paliwa.

908

(9 odpowiedzi, napisanych Honda)

No i to jest dobre podejście a nie ostatnio popularne egzekwowanie jak od nowego motocykla z salonu.

909

(9 odpowiedzi, napisanych Honda)

Co Ty gadasz Mały... przecież nie ma żadnych wad ukrytych?! odjechał? Tak więc skąd sprzedający ma mieć pewność że moto nie zostało zepsute przez 150km które zrobił kupujący wracając? Kupujesz sprzęt używany to liczysz się z takimi sytuacjami. Najbardziej mnie rozpierdala jak przyjedzie koleś oglądać moto i dyskwalifikuje wybór uzasadniając że jest mało opony i napęd do wymiany...

910

(36 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

moge zamienić się za crf i dopłacić jak chcesz;)

911

(24 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

ccm404 pozdrawiam

912

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Hurtownia to najlepsza opcja.

913

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Co wy sie tych tytanów tak boicie. Ja mam w CRF i lata jak zła- ciągle słysze zmień na stalówki aż się zygać chce:) Pomierzyc luzy zobaczyć jakie są płytki i jeździć.

914

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

gdzie Ci wszyscy co chcieli bluzy he?

poprawka,,, łańcuszek macie od strony sprzegła, pomyliłem się. Rozbieraj góre i bedziesz wiedział.