1

Temat: KTM LC4 SMC 625 Gaśnie podczas jazdy. Jakies pomysły ?

Cześć !
Mam Kata od dosłownie paru miesięcy, więc jestem trochę zielony w temacie :)
Już kolejny raz podczas stałej jazdy ok 100 km/h zdążyło mi się ze motocykl zgasł bez powodu (jak by nagle zabrakło paliwa).
Paliwo oczywiście miałem a po odczekaniu ok. minuty odpala normalnie i jedzie dalej. Ostatni przełączyłem go na rezerwę tym małym kranikiem i odpalił od razu... potem przełączyłem na "ON" i pracował normalnie.
Ma ktoś jakieś pomysły   ?  Drogo będzie ? :P

Jadę oczywiście do mechanika ale nie chce żeby mnie zdoił z kasy :/ dlatego wolem się poradzić , żebym wiedział o czym mówić.

Ktm Lc4 Smc 2004

2

Odp: KTM LC4 SMC 625 Gaśnie podczas jazdy. Jakies pomysły ?

Sprawdź czy nie masz za szczelnego zbiornika - korek wlewu.
Jeżeli nie dochodzi powietrze do środka to podczas znikania paliwa robi się podciśnienie w zbiorniku które nie pozwala na lecenie paliwa.
Możesz też odkręcić kranika od zbiornika. Z kranika do zbiornika wychodzi rurka z sitkiem - może się zapycha/zalepia.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: KTM LC4 SMC 625 Gaśnie podczas jazdy. Jakies pomysły ?

Jak po takim zgaszeniu w trakcie jazdy otworzysz korek wlewu paliwa i będzie mocne syknięcie (ale mocne) to znaczy że masz przytkany odpowietrznik ale jak lekko syknie to normalne zwłaszcza jak jest pełno w zbiorniku.

4

Odp: KTM LC4 SMC 625 Gaśnie podczas jazdy. Jakies pomysły ?

ok !
To jest jakiś pomysł i nawet nie drogi.
Dam znać czy pomogło bo jak nie to pewnie czeka mnie serwis.

Ktm Lc4 Smc 2004

5

Odp: KTM LC4 SMC 625 Gaśnie podczas jazdy. Jakies pomysły ?

Potwierdzam info wyżej. Przygoda z tamtego tygodnia w moim lc4, jade nagle zgasl patrze w wężyku paliwa jest paliwo ale nie leci, odkręcam korek patrze paliwo jest, odpalił za 1, problem się powtarzał - odpowietrznik baku.