16 Ostatnio edytowany przez gierwi (2017-07-12 08:40:56)

Odp: Buty SM

jjacks napisał/a:

Skąd taki wniosek że powinni oferować?

Bo każdy porządny szewc jest w stanie wymienić podeszwę, a Vibram oferuje całą podeszwę jako zamiennik do każdej marki butów z podeszwą klejoną (nie mylić z wylewaną jak np. Alpinestars Vector , Fox Comp 8, fox Instinct i inne tego typu gówna).
Przykład:
[url]http://www.race-styles.com/show_item.php?id=1742&id_in_ukat=323&search=&start=0&nr=&lang=en[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Buty SM

ciekawe. podeszwy pod tym linkiem do czego są konkretnie? nie podają modelu, więc nie wiem czy uniwersalne czy to jest tylko poglądowe zdjęcie. 40 EUR to nie jest zła oferta jeśli to cena usługi z materiałem - same podeszwy do sidi czy a* w sklepie cenią 80-100, do tego jeszcze trzeba samemu zorganizować szewca który akurat się będzie znał na rzeczy i umie robić akurat takie buty

Husqvarna SM610S

18

Odp: Buty SM

To podeszwa od chociażby Gearne SM, GX1 SM, SG11 SM czy jakoś tak. Ja taką mam u Siebie.

Pozdrawiam,
Piotrek

19

Odp: Buty SM

do Tech 5 kupiłeś całą podeszwę czy tylko ten środkowy element ?

20

Odp: Buty SM

Na razie nie kupiłem zapytałem w sklepie o dostępność i cenę i złożyłem zamówienie. Dziś będę u nich powinni coś wiedzieć ale byli bardzo zdziwieni że chce kupować podeszwy twierdzą że prawie nikt tego nie robi i co ja z nimi robię :D

Husqvarna SM610S

21

Odp: Buty SM

Panowie czy biale buty Gaerne Sg  zolkna po czasie?? bo z tego co widze juz nie produkuja ich w czarnym kolorze

Xr 650 r
Xr 400 r
Exc 450

22

Odp: Buty SM

wszystko co białe żółknie, a buty w szczególności i to już po roku stania na półce w sklepie.

23 Ostatnio edytowany przez Bartas (2017-12-27 09:59:23)

Odp: Buty SM

Zmeczylo mnie juz samodzielne wykonywanie sliderow co 3 wizyty na torze na butach mx i zaczalem myslec o zakupie butow typowo sm. Po analizie co mamy dostępnego w sprzedaży doszedłem do wniosku że postawię na sidi crossfire srs2. Gdzieś się spotkałem że ktoś coś wspominał o możliwości zorganizowania ww butow za jakąś lepsza kwotę niż np na allegro. Ma ktoś jeszcze takie moce? Kolor najlepiej czarny, rozmiar 45/46

Hsq SMR 511
#511

24

Odp: Buty SM

Ja kupiłem tutaj: [url]https://www.dirtbikebitz.com/collections/motocross-boots/sidi[/url] Na początku grudnia były po 300. Jak wrzucisz buty do koszyka i nie dokończysz zakupów na etapie płatności, to po około 1h dostaniesz rabat na 10 funtów. Przesyłka za free.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

25

Odp: Buty SM

Bartas napisał/a:

Zmeczylo mnie juz samodzielne wykonywanie sliderow co 3 wizyty na torze na butach mx i zaczalem myslec o zakupie butow typowo sm. Po analizie co mamy dostępnego w sprzedaży doszedłem do wniosku że postawię na sidi crossfire srs2. Gdzieś się spotkałem że ktoś coś wspominał o możliwości zorganizowania ww butow za jakąś lepsza kwotę niż np na allegro. Ma ktoś jeszcze takie moce? Kolor najlepiej czarny, rozmiar 45/46

Nie dotykaj nogą ziemi. Nawet jak kuiszć buty typowo do SM, to macanie ziemi to wyrzucanie kasy bez sensu.

Pozdrawiam,
Piotrek

26

Odp: Buty SM

A ma ktoś vortice air lub mag 1 ? Rozważam jedne z nich

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

27

Odp: Buty SM

mallly200sx napisał/a:
Bartas napisał/a:

Zmeczylo mnie juz samodzielne wykonywanie sliderow co 3 wizyty na torze na butach mx i zaczalem myslec o zakupie butow typowo sm. Po analizie co mamy dostępnego w sprzedaży doszedłem do wniosku że postawię na sidi crossfire srs2. Gdzieś się spotkałem że ktoś coś wspominał o możliwości zorganizowania ww butow za jakąś lepsza kwotę niż np na allegro. Ma ktoś jeszcze takie moce? Kolor najlepiej czarny, rozmiar 45/46

Nie dotykaj nogą ziemi. Nawet jak kuiszć buty typowo do SM, to macanie ziemi to wyrzucanie kasy bez sensu.

Nie żebym cały czas jechał na nodze bo gdyby tak było to myślę że podeszwa by zeszła w 15min jazdy. Ja zazwyczaj na długich winklach czasem szurne tak razy 100 okrążeń/dzień i podeszwa schodzi.

Hsq SMR 511
#511

28

Odp: Buty SM

ŁukaszG napisał/a:

A ma ktoś vortice air lub mag 1 ? Rozważam jedne z nich

Wybrałem Vortice są pancerne :)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP