6,061

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja smaruję tylko po jeździe w deszczu/po mokrym.

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

6,062

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

MAĆKO napisał/a:

za to ja smaruje raz na 500km i czyszczę łańcuch raz na 3-4tys km. Czysty łańcuch to nie znaczy sxzczęśliwy łanuch. Jak za często i za mocno czyścisz łańcuch to niszczysz oringi i w rzeczywistości niszczysz łańcuch.
Żeby łańcuch był dobrze dosmarowany to powinien polatać troche km żeby wciągnąć smar gdzie trzeba a po 50km ledwie wejdzie a Ty go już zmyjesz i od nowa. Takie łańcuchy nabierają specyficznego luzu i grzechoczą. Dobrze nasmarowany łańcuch zachowuje się jak ten wyciągnięty świeżo z pudełka czyli jest sztywny od smaru.
Czyli reasumując czyszczenie łańcucha częściej niż raz na jakiś czas jest tylko i wyłącznie dla naszego oka bo łańcuch tego nie lubi:)

Zgadzam sie z tobą,i nie zależy mi na tym aby mój napęd był wieczny...poprostu nie lubię mieć smaru na zadupku i silniku,jednocześnie lubię ładny stan wizualny napędu :) a najbardziej to chciałbym mieć to na pasku:)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

6,063

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zmień smar i problem z głowy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6,064

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

motul road + nakładany na ciepły łańcuch nawet na grubo trzyma się jak szatan:) A ja tam lubie jak smarem jest wszystko upierdolone, w ogóle lubie jak moto "żyje" a nie takie salonowe popychadło:P

6,065 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-05-16 21:35:41)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a która wersja tego motula? bo są różne, C2+ czy c2? Jeden jest poniżej 30 a drugi poniżej 40zł

WR250X -> Husaria 701

6,066

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ten smar, o którym levis pisał to:
[url]http://www.4ride.pl/smar-do-lancuchow-off-road-atv-ipone-spray-sand-chain-750ml.html[/url]

Uzywam i nie zostawia mi żadnego syfu na zadupku ;)

#21, śnieg

6,067

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jeszcze jedno pytanie, po wymianie tłoka z cylindrem i korba itp po ilu mth pierwsza wymiana oleju? 250 4t z filtrami czy bez?

Hsq SMR 511
#511

6,068

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak się nazywają nóżki/piny do wyświetlacza jak te na zdjęciu? Ewentualnie gdzie takie coś dostanę?

[url]https://www.google.pl/search?q=lcd+ktm&hl=pl-PL&source=android-browser&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj--Kb8i_zTAhXBliwKHbLpCG4Q_AUICSgB&biw=360&bih=560#imgrc=eZkHLlzD9QXWcM:[/url]

6,069

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nowy elektronik bielsko-biała

6,070

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja tym razem posmarowałem z lewej i prawej po samych  oringach i faktycznie takie smarowanie wystarcza na dłużej :)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

6,071

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ma moze ktos wymiar przednej tuleji tej miedzy łożyska    do piasty exc?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

6,072

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ona była dość tania w KTMie 40 czy 50zł? Wychodzi lepiej niż toczenie , chyba ze masz tokarke za free to wiadomo

6,073

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mam tokarke w domu

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

6,074

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma ktoś jakieś sposoby na oczyszczenie chłodnicy z oleju i błota ? ciepła woda z płynem do mycia naczyń, potem brake cleaner i znowu płukanie - będzie ok ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

6,075

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nafta? Czyszczę nią wiele ale chłodnicy od środka nigdy nie czyściłem.

Freeride 350