6,091

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Afrykański policyjny....

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

6,092

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no tak, ale jeszcze karę aresztu mozna zawiesic... Za to minimum rok zakazu prowadzenia pojazdow a max 15 lat??? To jest chore, przeciez to zrujnowanie zycia komus, komu do pracy potrzebny jest samochod, motocykl czy nawet samolot (jak sąd orzeknie zakaz na pojazdy mechaniczne to tylko rower zostaje). Ciekawe czy ucieczka rowerem też będzie liczyła się jako przestępstwo...

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,093

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pytanie ściśle związane z tym tematem. Czy kiedyś za gumę zabrali komuś z was prawko? Bo zaczynam powoli przechodzić w etap odpierdalamento i ciekawi mnie to.

WR250X -> Husaria 701

6,094

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mi tylko 2 razy za punkty ale samochodem xD

drz y/sm 434

6,095

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Raczej nie jest to powód do dumy. Ja na Twoim miejscu reczej bym się wstydził zamiast chwalić.

6,096

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może kolega jest handlowcem? :)
Jechałem kiedyś z takim jednym z KRK do Wawy, 200km przed Warszawą powiedział ,,aaa, jeszcze godzinka i na miejscu"

WR250X -> Husaria 701

6,097

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

sepo napisał/a:

Raczej nie jest to powód do dumy. Ja na Twoim miejscu reczej bym się wstydził zamiast chwalić.

każdemu może się zdarzyć, nie ma się co wstydzić... :)



co do pytania za gumę - zależy na kogo się trafi. Można zostać zarówno z prawkiem, jak i bez.

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,098

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w moim przypadku za pierwszym razem jak mnie zlapali to od razu poszlo prawko dostalem pakiet a za drugim razem przez przebudowe trasy wz w lodzi ciagle zmieniali znaki i w ciagu 3 dbi dostalem 26 pkt a teraz roczek czasu jezdze i 0 :d  kazdemu moze sie zdarzyc najwazniejsze ze potem od razu zdawalem :p

drz y/sm 434

6,099

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Pytanie ściśle związane z tym tematem. Czy kiedyś za gumę zabrali komuś z was prawko? Bo zaczynam powoli przechodzić w etap odpierdalamento i ciekawi mnie to.

Kiedyś oglądałem "uwaga pirat" i za gumę poszło prawko na 3 miechy. Ale nie pamietam jak oni to argumentowali.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

6,100

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja pamietam odcinek jak kolesiowi zabrali prawko samochodem jak na cargo ślimaka bokiem leciał mx5, dodam ze oprócz niego nikogo tam nie było, argumentowali ze  stwarzał zagrożenie w ruchu.

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

6,101

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Choć w tym przypadku brzmi to trochę dziwnie, to na angielskim forum ktma najczęstszym powodem zatrzymania za gumowanie to "riding without control". Z punktu widzenia teorii techniki jazdy to racja, bo nie jesteś w stanie błyskawicznie zareagować hamowaniem lub zmianą kierunku jazdy. Więc bardziej ogarnięty szkieł może użyć takiego argumentu, i będzie miał 100% racji.
A tak ogólnie, to skoro ktoś chce uczestniczyć w ruchu na drogach to trudno mieć pretensje że ktoś chce egzekwować obowiązujące przepisy. Podobna dyskusja była przy okazji przygotowania motocykla do zawodów: po ch*j drutować!?, po ch*j woda a nie płyn w chłodnicy!?, po ch*j zbiorniczek na zlewki!? Ano po to żeby spełnić przepisy które normują daną aktywność. Tyle.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6,102

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Gierwi tylko pytałem, a moto przygotowane na tip top w stosunku do regulaminu...:)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

6,103

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no dobrze, ale wiadomo, że ma być zabawa, ale bez przeginki. jadąc na gumie przez miasto trzeba być świadomym, że czasem trzeba ponieść za to konsekwencje. Gorzej, jeśli te konsekwencje są niewspółmierne do popełnionego czynu. Dlaczego za pojechanie na gumie na moto ma się później mieć problemy z wykonywaniem codziennej pracy, jeśli policja zabierze ci prawko? Albo z wożeniem dzieciaków? Jeszcze guma gumie nierówna... Trzeba pamiętać, że na moto stwarzamy zagrożenie przede wszystkim dla siebie (szczególnie my na SM), a nie dla innych. A potem przy kontroli jest bardzo nieprzyjemnie.

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,104 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-06-01 22:08:33)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nic nie zrobisz, po prostu musisz ograniczać gumy na Marszałkowskiej :D

WR250X -> Husaria 701

6,105

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Polecam maść na ból dupy, albo nie jeździć na jednym kole po drogach publicznych.
@klayman samolub z Ciebie, albo jeździsz po okolicach Czarnobyla.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.