6,106

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

velkurczak napisał/a:

Polecam maść na ból dupy, albo nie jeździć na jednym kole po drogach publicznych.


O, to chyba w punkt.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6,107

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

velkurczak napisał/a:

@klayman samolub z Ciebie, albo jeździsz po okolicach Czarnobyla.

@velkurczak dlaczego akurat samolub?

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,108 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-06-02 14:00:09)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

klayman napisał/a:
velkurczak napisał/a:

@klayman samolub z Ciebie, albo jeździsz po okolicach Czarnobyla.

@velkurczak dlaczego akurat samolub?

Zakładam, że chodzi o to, że niebezpieczeństwo stwarzasz też dla innych, a nie jak pisałeś głownie dla siebie...

gierwi napisał/a:
velkurczak napisał/a:

Polecam maść na ból dupy, albo nie jeździć na jednym kole po drogach publicznych.


O, to chyba w punkt.

+1

Pozdrawiam,
Piotrek

6,109

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja i niebezpieczeństwo dla innych...? człowiek się stara, zakłada dodatkowe hamulce w moto, żeby lepiej ogarniać, stara się robić wolne gumy a nie power wheelies, jak widzi dzieciaki to koła nie podnosi, a potem i tak dostaje mu się na forum.... :(

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,110

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chyba nie widzisz jakie pierdy piszesz:) Jest obowiazek latac na 2 kołach i dość powiedziec.
Jak latasz na jednym to automatycznie liczysz się z tym że moga Ci zabrac prawko i nie ma w tym nic złego. Z jakiej paki ktoś ma doceniać Twoje HB czy podziwiać Twoje wolne gumy, jesteśmy na drodze publicznej. Zacznij latac po placach, robić pokazy i będą Ci ludzie przyklaskiwać.
Pisze to jak totalny hipokryta bo też zdarza mi sie na jednym przelecieć... ale liczę sie z konsekwencjami.

6,111

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

MAĆKO napisał/a:


Pisze to jak totalny hipokryta bo też zdarza mi sie na jednym przelecieć... ale liczę sie z konsekwencjami.

Pewnie większość ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

6,112

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja nie latam... ale tylko dlatego, że nie umiem :P

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

6,113

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Maćko, bo ja nigdy nikomu krzywdy nie zrobiłem latając na gumie i nawet nie byłem bliski takiej sytuacji. Od dzieciaka stawiałem rower w pion i to była dla mnie naturalna pozycja do jazdy. :) Irytuje mnie to, że piętnują bardziej jeżdżących na jednym kole w pełnym skupieniu niż niż kierowców jeżdżących i piszących smsy podczas jazdy. A nie słyszałem, żeby zabierali za to prawko.

To akurat ja teraz leżę w domu na prochach przeciwbólowych po operacji i ledwo chodzę o kulach do wc (może dlatego mam czas siedzieć i pisać podobne teksty na forum:)), bo pani na rowerze stwierdziła, że wjedzie na mnie na czołówkę na scieżce (jechałem na kolarzówce).
I to akurat ja przez noce spędzone w szpitalu słyszałem jęki z sąsiednich łóżek (chłopak jechał na 600cm skuterze i kobieta mu wyjechała, a ponoć miała czerwone światło - efekt: złamany kręgosłup i brak czucia w nogach).


żeby nie było, że ściemniam, efekt "drobnej nieuwagi" pani jadącej z naprzeciwka, czyli moja noga po tym zdarzeniu.

[url=http://www.occur.pl]http://www.occur.pl/images/0245c46c/9b1f9605/c7ce8c6ebe.jpg[/url]

A jak jest za mocna do wrzucania na to forum to powiedzcie - usunę.

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,114

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dobra fotka :D Była jakaś policja czy coś ? w sensie, że to jednak tej Pani wina ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

6,115

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

2x radiowóz, 2x karetka. Na miejscu pani przepraszała i przyznawała się do winy, policjant na miejscu też stwierdził jej winę, ale finalna decyzja jeszcze nie padła - a wiesz jak to czasem u nas bywa...

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,116

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hehe słodka fota:D

6,117

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jakim cudem ci taką dziure wyrwało ? :D

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

6,118

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Srogo, a co z babą?
Co do jazdy na gumie - ludzie są za to ścigani, bo z reguły robią to ludzie na szlifierkach z wybebeszonym wydechem, wiecie, hałas, dzieci spać nie mogą itd. a w końcu - gdzie jest policja ja się pytam?

EXC 525 in progress

6,119 Ostatnio edytowany przez klayman (2017-06-02 22:04:36)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

musiałem bardzo niefortunnie zahaczyć o jakąś ostrą część w jej rowerze przy zderzeniu.

dziewczyna ok 40l podobno miała szczękę przestawioną. zawieźli ją do innego szpitala.

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6,120

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dziku napisał/a:

Co do jazdy na gumie - ludzie są za to ścigani, bo z reguły robią to ludzie na szlifierkach z wybebeszonym wydechem, wiecie, hałas, dzieci spać nie mogą itd. a w końcu - gdzie jest policja ja się pytam?

Taaaa hałas.... Ja mam dym z sąsiadem za każdym razem gdy odpale moto.... Nawet jak przyjechał kuzol pisiontka 2t na regulację gaznika -_-' Wczoraj ok 16 odpaliłem kata bo go złożyłem i umylem(db killer włożony). A zza płota już "kur#a on to na złość robi. Specjalnie wyciąga i hałasu" no japierd#le w piątek popołudniu. Są ludzie i parapety... U mnie na ulicy na szczescie dzieci nie ma.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12