1,036

(808 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

strzel ze sprzęgła:P

1,037

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

A masz tam jakiś lepszy filtr? Czy seria? Bo może słabo z wydajnościa i brakuje płuca.

1,038

(15 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

stary szukasz arki przymierza , tak jak my wszyscy:P Kup DRZ i zaakceptuj że jest słaba albo kup 525 lub jakieś 450 i zaakceptuj że moze się zjebać:)/ Aha i kup enduro bo jest bardziej uniwersalne od SM, na SM nie ma gdzie jeździć - taka prawda chłopaki:P

1,039

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

na 690 wystarczy sie mocniej wywalic zeby poszedł granicznik. Ja bym na to nie zwracał uwagi, ten motocykl do tego jest a ludzie szukają precla.

1,040

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

OK, bo te oryginalne łańcuchy yamahy to lipa totalna, dostają jakiś szrot od did'a co się wyciąga w chwilę i strzela właśnie tak jak opisujesz.

1,041

(24 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

w PL z mniejsza ilością oktanów to juz chyba tylko mocz:P

1,042

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

A to nie jest czasem oryginalny łańcuch za Yamahy jeszcze?

1,043

(12 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Sugeruje tak.... jjacks weźmie pompe z R1 i przeleje hajs do DumbDum a ja od nie go wezmę pompe z SMC bo potrzebuje i wszyscy Happy

1,044

(12 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Ja mam z R1 pompke na sprzedaż, cena 350zł. Miałem w CRF i było super.

1,045

(19 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hopka z garba czy ze schodów na MTku to nie problem:P Miękki jest.
Ja na tym moto nawet po torze latał i było spoko ale... będziesz tęsknił za tym brakiem przewidywalnosci. Jest nudny i tyle. Fajne jest to że jak ogarniesz ten sprzęt to później na kisielinie albo na jakiś winklach w górach zawstydzasz wszystko co sie rusza.

1,046

(7 odpowiedzi, napisanych Honda)

Oj tam pod górkę:P CRF kosztuje i tyle. Raz zrobisz i masz spokój na 100mth

Zobacz dokładnie czy Ci gdzieś te elementy w silniku nie zostały, bo wałek sie wkłada po złożeniu połówek.

1,047

(19 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

No ja miałem MT07 więc wiem co mówie. Moto super ale jak masz ciężką rękę to bez drugiego dzika w garażu będziesz po miesiącu czegoś szukał. Ja dużo w MTku zmieniłem ale to sie nie kalkuluje;) Lepiej kupić coś sprawniejszego.
Nówke kupujesz?

Chcesz to zadzwoń do mnie powiem Ci co i jak z tym MTkiem bo miałem to moto od nowości i sporo nim nakulałem więc jakieś tam zdanie już mam.

1,048

(123 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

CZ dobre i tanie łańcuchy, polecam.

1,049

(19 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

chyba że tak, będzesz zadowolony:)

Nuda to będzie moje kolejne moto na 100%. Szukałem nawet ostatnio jak kupiłem Duke'a a ale nic nie było sensownego.
Silnik tam jest dopracowany do perfekcji, nic lepiej tam zrobić nie mozna moim zdaniem. Poczekam jeszcze z rok i kupie sobie to moto.

1,050

(19 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Jechałeś już tym MTkiem? Jest dosyc potulny w porównaniu do 1cyl. Trzeba tam sporo rzeczy zmienić żeby był mały dzik.