1 Ostatnio edytowany przez husky91 (2017-05-13 17:26:35)

Temat: [S] Husqvarna SM 510 R

SPRZEDANA- mam nadzieje że wiernie nowemu nabywcy posłuży.

Aktualnie 135 mth

Więcej info o moto w ogłoszeniu: [url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-510-enduro-sm-zarejestrowana-zamiana-na-nakeda-CID5-IDlM6oE.html[/url]

Do zrobienia:
- polutować/przewód czujnika prędkości
- brak jednej szprychy w kole enduro

Cena zależna od zestawu:
- moto na kołach enduro 8600zł
- moto na kołach SM 9500 zł
- moto z dwoma zestawami kół 11 000 zł

Dla forumowiczów sporo gratisów: 2 komplet plastików, płyny, oleje itp. Cena do rozsądnej negocjacji.

Do sprzedania mam jeszcze część ciuchów na moto (rozmiary L,XL - 186 wzrostu)
Sprzedaje bo przesiadam się na mt-07

2

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Cena na kołach enduro, ale sprzedajesz tylko na SM? No chyba, że czegoś nie zrozumiałem :D

Freeride 350

3

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Chyba nie zrozumiałeś:)
Cena na dużych kołach.
Za dodatkowo małe dopłata.
Jak chcesz same małe, bez dużych to masz dzwonić.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

No opis mnie zmylil a zwłaszcza zdanie że może sprzedać tylko z kołami sm.

Cena w sumie całkiem dobra.

Freeride 350

5

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Sry za opis moze troche zawily. Poprawie jak bede w domu. Mozna kupic na sm, mozna na enduro, mozna z dwoma zestawami. Wszystko do dogadania.

6

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Cena taka bo juz mam upatrzona mt07 i fajnie by bylo zeby nikt nie podkupil

7

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

W tytule tematu powinno być TE 510.

EXC 525 in progress

8

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Sporo telefonów, mnóstwo wiadomości ale zapowiedziały się tylko 2 osoby na weekend - ciekawe czy ktoś się pojawi czy jak to często bywa zagubią się bez wieści.

Dla ludzi z forum  -200 zł na wejściu

9

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Jechałeś już tym MTkiem? Jest dosyc potulny w porównaniu do 1cyl. Trzeba tam sporo rzeczy zmienić żeby był mały dzik.

10

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

wiesz, ze mnie tam żaden hardcorowy zawodnik - zwyczajny amator. Chce mieć sprzęt żeby przejechać się też gdzieś dalej a nie po 100 km 2 dni tyłka nie czuć. W idealnym świecie byłoby mnie stać na 2 moto no ale tak nie jest.

11

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

To zmień na Nudę 900 - tak żeby nick z forum pasował :)

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

12 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-05-11 11:52:24)

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

chyba że tak, będzesz zadowolony:)

Nuda to będzie moje kolejne moto na 100%. Szukałem nawet ostatnio jak kupiłem Duke'a a ale nic nie było sensownego.
Silnik tam jest dopracowany do perfekcji, nic lepiej tam zrobić nie mozna moim zdaniem. Poczekam jeszcze z rok i kupie sobie to moto.

13 Ostatnio edytowany przez husky91 (2017-05-11 12:17:55)

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

no nuda to jest ciekawa opcja, moim zdaniem jedno z najfajniejszych moto na rynku. myślałem też na zostawieniem sobie husky i kupieniem jakiegoś tańszego nakeda typu hornet, no ale sam nie wiem czy to sie mi kalkuluje, szczególnie że nie jeżdżę znowu zbyt dużo.

kurde Maćko zasiałeś we mnie ziarno wątpliwości! Znowu będę rozkminiał co teraz zrobić.

14

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

No ja miałem MT07 więc wiem co mówie. Moto super ale jak masz ciężką rękę to bez drugiego dzika w garażu będziesz po miesiącu czegoś szukał. Ja dużo w MTku zmieniłem ale to sie nie kalkuluje;) Lepiej kupić coś sprawniejszego.
Nówke kupujesz?

Chcesz to zadzwoń do mnie powiem Ci co i jak z tym MTkiem bo miałem to moto od nowości i sporo nim nakulałem więc jakieś tam zdanie już mam.

15

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Maćko dobrze prawi pogadaj z nim wszystko ci wyjaśni jakbyś tym moto już jeździł,tak jak ze mną to zrobił:)
07 dla mnie bomba ale ja w troch innej lidze jezdze niż większość tutaj z forum.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP