1,066

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hej!
Mam na sprzedaż koła SM do CRF
Przód 16.5 Behr srebrna z nowym Michałem.
Tył 17 x 5'z SMCR złota, jedna wgniotka która w niczym nie przeszkadza. z pofatygowanym już Michałem
Piasty talon w obu przypadkach

Komplet 2100 jest ktoś chętny? Na tor idealnie:)
Zdjęcia na maila, prosze przysyłać na PW.

Aha mogę sie zamienić za mniejszy tył pod oponę (4,25 lub 4,5')150 i przednie 17cali

Pozdrawiam
Maciek

1,067

(22 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Pewnie macie rację, ja piszę ze swojej perspektywy... potrafie zrobić 10k po mieście + jakieś małe trasy rocznie. Zakładanie kombika przy każdej okazji kiedy mam pojechać do urzędu/ sklepu/ pracy itd. to przerost formy nad treścią. Oczywiście to tylko moje zdanie. Ale jak jeździsz raz w tygodniu w weekend to wiadomo że w ramach jakiejś tam celebracji możesz zakładać nawet 1PC z dodatkowym protektorem pleców i klatki piersiowej itd. Ja tam lubie się cieszyć jazdą a w mieście kombik Ci nie pomoże bo sa latarnie i inne auta, to nie tor.

1,068

(22 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kup tekstyl, skóra ssie... Zagotujesz się po mieście w skórze. Ma tor fajnie miec 1pc skóre.

1,069

(14 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Co do długości łańcucha to nie wiem ale nowa zebatka nie uszkodzi łańcucha:) Spokojnie możesz założyć.

1,070

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

[url]http://racechrono.com/[/url]

1,071

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Całkiem OK bo to z GPSu leci. Na początek wystarczy, jak zacznie Ci się pojawiać poniżej 50 na kisielinie to kup coś lepszego :P

1,072

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

apka w telefonie wystarcza.

1,073

(7 odpowiedzi, napisanych KTM)

Nic się nie przejmuj jest ok:)

1,074

(24 odpowiedzi, napisanych KTM)

jak gaśnie rozgrzany to też mozna obadać zawory czy nie sa juz ciasne.

1,075

(7 odpowiedzi, napisanych KTM)

Zdjęc nei widze ale to KTM więc domyslam się że wszystko w normie jeśli tylko nei sa to jakieś wielkie wióry .

1,076

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Jak ktoś wie do czego służy kierownica to żadna przestroga nie jest mu potrzebna w takiej sytuacji:) Szkoda drugiego gostka na moto bo dostał gratis. Stąd jazda z nowymi ludźmi którzy biora na pierwszy sprzęt sporta i starają się dorównać do kolegów jest niebezpieczna.

1,077

(61 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

jak masz dwa jaja równie duże jak pojemność cylindrów Apki to pobijesz wszystkie inne SM:) W przeciwnym wypadku bedziesz się tylko bał tego moto.

1,078

(103 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

obadaj cenę detal tych moto to Ci się rozjaśni:)

1,079

(2 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

A z ciekawości co niesamowitego w jest w tym wale że nie może zrobić tego ktokolwiek z prasa?

1,080

(124 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Fajne przemyślenia, tez kiedyś myślałem żeby coś podobnego zrobić ale jestem chyba za mało przebojowy do wystawiania się w necie:) Twój kanał to pozycja obowiązkowa dla wszystkich początkujących którzy nie wiedzą jak się zabrać za SM.