1

Temat: Stroj

Mam pytanko dzis ogladalem stroje moto
Co lepiej kupic na supermoto: dwuczesciowy stroj skorzany ?czy moze
Dwuczesciowy tekstylny ? Czy jeszcze jakies inne opcje ?




Bede glownie sial terror po miescie i trasy do 50 km

drz y/sm 434

2

Odp: Stroj

Bo poki co mam spodnie z protektrami zbroje buty crossowe i tyle

drz y/sm 434

3

Odp: Stroj

Oczywiście, że skóra. A jak masz hajs to kup i tekstyl i skórę, wtedy będzie git i nie będziesz musiał iść na kompromis :)

WR250X -> Husaria 701

4

Odp: Stroj

Kup tekstyl, skóra ssie... Zagotujesz się po mieście w skórze. Ma tor fajnie miec 1pc skóre.

5

Odp: Stroj

Bez przesady z tym zagotowaniem :) owszem jak jest 28 stopni to będzie gorąco i w tekstylu i skórze.
Kombik perforowany na klacie i nogach, brubeck cooler i bez problemu cały sezon przejeździłem, raz nawet jechałem jak było 30 stopni, nie było tragedii. Co kto woli.

WR250X -> Husaria 701

6

Odp: Stroj

shonek napisał/a:

Oczywiście, że skóra. A jak masz hajs to kup i tekstyl i skórę, wtedy będzie git i nie będziesz musiał iść na kompromis :)

Kup wszystko tak jak ja to zrobiłem,a jeżdżę tylko w bluzie z protektorami:)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

7

Odp: Stroj

W Alpinestars 2PC w lecie przy ok. 28/30 stopni to nie ma problemu w jeździe. Dużo wywietrzników i innych bajerów na poluzowanie czy przelot powietrza. Rozpinasz rękawy czy lekko klatę i okej. Nie mam problemu z jazdą w lecie w kombiku. :)

8 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-05-06 20:52:30)

Odp: Stroj

Pewnie macie rację, ja piszę ze swojej perspektywy... potrafie zrobić 10k po mieście + jakieś małe trasy rocznie. Zakładanie kombika przy każdej okazji kiedy mam pojechać do urzędu/ sklepu/ pracy itd. to przerost formy nad treścią. Oczywiście to tylko moje zdanie. Ale jak jeździsz raz w tygodniu w weekend to wiadomo że w ramach jakiejś tam celebracji możesz zakładać nawet 1PC z dodatkowym protektorem pleców i klatki piersiowej itd. Ja tam lubie się cieszyć jazdą a w mieście kombik Ci nie pomoże bo sa latarnie i inne auta, to nie tor.

9

Odp: Stroj

Tak napisaliscie ze i tak nic nie wiem:d 

Jakbym mial hajs to bym nie pytak tylko kupic i skore 2pc i skore 1 pc i tekstyl i jeszcze smcra :ddd

drz y/sm 434

10

Odp: Stroj

Słuchaj, odnośnie wyższości tekstyla nad skórą i odwrotnie jest multum tematów w internetach, nie da się powiedzieć czy to jest lepsze od drugiego i koniec.  Skoro będzie Ci w głowie terror tylko, to ja bym brał skórę. A jak chcesz łączyć terror wieczorkiem a w dzień załatwianie spraw na mieście to tekstyl.  Musisz sam zdecydować.

WR250X -> Husaria 701

11

Odp: Stroj

Moze inaczej :p jaki kombiak 2 pc polecacie na supermociaka zeby nie krepowal ruchow jak stroje na typowe szlifiery

drz y/sm 434

12

Odp: Stroj

Shonek i to jest konkretna odpowiedz ;)

drz y/sm 434

13

Odp: Stroj

Pamiętaj 1PC głównie na tor a raczej tylko i wyłącznie. 2PC jak dla mnie człowieka który lata sobie po wiejskich drogach i mieście jest najlepszy 2PC. Ściągasz dół i w samej górze możesz jechać, albo w samych gaciach z buzerem na górze i w lecie jest ok. Jeśli chcesz to możesz go spiąć w jedno i jest 1PC. Alpinestars 2PC to koszt około 2,600 jak Ci się nie chce szukać. :) U mnie Alpinestars 2PC i do tego mam buty Fox'a Comp 5 w lato i strasznie gorąco mi w niej nie jest.

14

Odp: Stroj

Okej wiec poszukiwania czas zaczac , olx mode on :p

drz y/sm 434

15

Odp: Stroj

I tak skończysz z 2-3 kapletami ubrań...
2PC ściągasz spodnie i krótka jest za krótka...wiec kupujesz pas nerkowy zakładasz to wszystko i jest ci nie wygodnie i jedziesz kupujesz texa.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP