1,051

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

ile taki tył?

1,052

(24 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Po zmianie wydechu to się wydarzyło?

1,053

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja myślę że bedziesz to miał optymalne. Opinie o oponach to jak rozmowa o tym jaki motocykl jest lepszy:P Ja kocham np opony SAVA i latałem na nich kiedyś na Kisielinie, było zajebiście. Aktualnie u mojego dostawcy już ich nie ma więc przestałem kupowac ale jak by były to cały czas bym na tym latał:)

1,054

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Podobno słabe ale muszę to obadać kiedys w crf

1,055

(1,212 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

na kisielinie sa szkolenia w tym tygodniu z tego co mi wiadomo

1,056

(61 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Wrzuć na N, ziom:)

1,057

(61 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No tak w lewo i do góry jest jedynka

1,058

(82 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Mi łatwo to pisać, to prawda ale tylko z tego powodu że bez żadnych objawów w zimie zrobiłem generalkę swojego sprzeta;) W sumie jak by każdy tak do sprawy podchodził to nie bał bym się w PL kupić moto:) Taki sport, można kupic 4 w rzędzie i będziesz latał 15lat bez dotykania czegokolwiek jak się uprzesz.

1,059

(82 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Pozostaje Ci robić jak chcesz bo naszej rady nie chcesz;)

1,060

(82 odpowiedzi, napisanych Garaż)

jak wszystko bedzie SPRAWNE to tak:P sam sobie odpowiedziałeś. Ale rzadko po takim przebiegu wszystko jest sprawne

1,061

(61 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

raczej o półbiegach myślał

1,062

(82 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Przy takim przebiegu zalanie 300V do tego silnika mając świadomość że kopci to pierwszy błąd. Jest to olej do świezych i sprawnych silników, ma duże właściwości czyszczące i zmniejszające opór. Nalej 5100 i zobacz czy bedzie lepiej.
To oczywiście podcieranie dupy szkłem bo najlepiej bedzie wsadzić już nowy tłok każde przeciągnie tematu wiąże się z coraz gorszym stanem cylindra( owalizacja, zdarty nicasil)

1,063

(61 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Spokojnie, Twój brat już wie że supermoto to nie jest kolejny lek w formie czopka.

1,064

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Brake cleaner obojetnie jaki, najlepiej najtańszy.
Motul road plus, nie tani ale dobry - używam od zawsze.

1,065

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

masz