61

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

zobacz czy w oleju nie masz już tej wody, niestety to jest element który warto robić w LC8 co 15-20kkm. Kup zestaw naprawczy na nowym wałku bo jest twardszy, czyli z nowszego modelu.

62

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

Na chwile to cudeńko starcza.

63

(29 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ja z 2 razy w roku przelatuje z kluczem przez całe moto i co bardziej strategiczne śruby sobie sprawdzam:) Kilka razy było warto.

64

(15 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Też bym do muzeum niestety ten motocykl oddał, chyba że masz zacięcie do grzebania i stawiasz to ponad jazdę:) Bo gwarantuje że będziesz 70%czasu usuwał usterki a 30% czasu jeździł ale nie ciesząc się z jazdy tylko dopatrując się kolejnych usterek.

65

(29 odpowiedzi, napisanych KTM)

Klucz dynamometryczny zalecam używać ostrożnie:P Loctite zawsze spoko, nigdy nie zaszkodzi.

66

(87 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

No to wiadomix diete również mam i polecam mieć. Ale niacyny ani GABA w schabowym nie znajdziesz:) A organizm potrzebuje i reaguje na to zajebiście. Ja nie mówie o wciąganiu białka czy węglowodanów w proszku bo to już jest FIT głupota. Jak przyjmiesz z 3-4 tabletki uzupełniające dietę to nic się nie stanie. Ja akurat jestem mega w kontrze do diet aktualnie promowanych tz. fit jarzynki i owocki ew. jakaś chuda rybka na parze:P Od 15lat dieta wysokotłuszczowa uzupełniana o odpowiednią ilość węglowodanów i to w maksymalnie złożonej formie, unikam cukrów prostych. Myślę że jest to najmniej obciążająca dieta nasz organizm, wątroba nie musi pracować na pełnych obrotach żeby z cukru przetworzyć zrobić tłuszcz - ale już niestety w złej postaci bo cholesterolu. Nie piję słodkich napojów, nie jem słodyczy ew. gorzką czekoladę.

67

(29 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ja to miałem takich przypadków masę, zazwyczaj jednak były to źle dokręcone śruby przez użytkownika a że KAT ma drgania to wykręcał ją sobie krok po kroku.

68

(87 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Suplementuj się dobrze, polecam firmy Solgar, Swanson. F-VIT. Masz czas to poczytaj o co chodzi z suplami żebyś brał świadomie, na 100% poczujesz różnicę. Z jedzenia w dzisiejszych czasach cięzko wyciągnąć odpowiednie ilości witamin, zwłaszcza przy dużym zapotrzebowaniu w trakcie regeneracji po urazie.

Na 100% polecam L-Glutaminę + siarkę w Twoim wypadku. B-Complex z Solgara albo Swansona. Niacyna w jakiejś rozsądnej ilości no i oczywiście na noc zestaw minerałów + zajebista sprawa jaką jest GABA i L-Tyrozyna przed snem, przyśpieszy to regeneracje i zrelaksuje Cię przed snem. GABA w ilości około 1,5-2g czyli 4 tabletki ze Swansona rewelacyjnie wpływa na układ nerwowy i czuć to już po pierwszysch dawkach. Tylko na noc i na pusty żołądek ta gaba.

69

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

Przy pełnych zbiornikach awaryjnie, grawitacja powinna zadzialać.

70

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Daj Pan spokój... za piździka 7k...

71

(29 odpowiedzi, napisanych KTM)

Czym Ty wcześniej jeździłeś w ogóle:P ?

Jeden garnek się trzęsie bo musi.

72

(29 odpowiedzi, napisanych KTM)

Kiera fajna/dobra. ZObacz czy lagi są równo w półkach i czy łożysko jest odpowiednio dokręcone. Jak puścisz kiere jadąc 30km/h to ona lata  lewo/prawo?

73

(29 odpowiedzi, napisanych KTM)

zrób zdjęcie tej kiery od strony kierowcy

74

(29 odpowiedzi, napisanych KTM)

nie opieraj się rękoma na kierownicy, dodatkowo może masz zły profil kiery tz. zbyt wysoka i za wąska.

75

(64 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

W TPIkach u nas narzekają na osprzęt patrz. elektronikę a jest jej bardzo dużo. Podobno masa drobnych usterek. Myślę że taki kilkuletni TPI to będzie totalny dramat którego będzie trzeba szybko gonić po zakupie. Stare EXC300 to jednak gwarancja niezawodności- jak na enduro:)
BTW. duże 2T jeździ podobnie jak 4T więc za taką 300 spokojnie możesz się rozglądać nawet do katowania po plaży:P