31

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Adventure to KOSA!!! Mam od 2tygodni i jest to najlepszy sprzęt na świecie. Jeszcze nigdy mi się nie chciało tyle jeździć co przez ostatnie 2tygodnie.

Dzinkss napisał/a:

Właśnie moja tez mówi ze jestem jeb.niety i mam nie sprzedawać.

To to pierdol bo zaraz oddasz za free na przyszłą wiosnę będziesz zdrowy i się będziesz wkurwiał.

Kobieta wie co mówi. Kupisz kolejny, wpierdolisz drugie tyle pieniędzy w jakieś modo remonty i po roku znowu będziesz chciał sprzedać:D

Sprzedaż się nie opłaca, przynajmniej mi się nigdy jeszcze nie opłacała:)

A co zostały Ci jeszcze jakieś części:D ?

35

(14 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

niemożliwe nie, ale bezsensu:)

36

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Kombik Ci to już gwarantuje, można podjechać rowerem. Warunek to wybór mozliwie najmniejszej wioski w której taka remiza jest.

Hej!
Mam na sprzedaż kombinezon włoski A-Pro 52 czarny z dużą wentylacją na całym brzuchu. Pasuje na 175-180cm i 70-77kg.

Stan optymalny:) Są jakieś obcierki, jakieś drobne roztargania ale jest świeży, pachnacy. Spokojnie starczy na kilka sezonów. Do SM ideolo. Na dupy pod remizą też dobry.

Cena 350zł (wart dużo więcej), chce sprzedać szybko bo mi zawadza a jak skończy na strychu to już bedzie koniec i nikt nigdy go nie założy.

[url]https://1drv.ms/u/s!AldApmS64iyqzi5Vph0hCmktD5pq[/url]
[url]https://1drv.ms/u/s!AldApmS64iyqzi-VcPBmAfCOdDaT[/url]

38

(14 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja nie widzę wielkiej różnicy w kontekście jazdy po drodze.
Aktualnie zmieniłem Super Duke'a na Adventure i nie widzę opcji powrócić do SD:)

39

(7 odpowiedzi, napisanych Sprawy techniczne)

Siadać i jeździć. Ten motocykl jest bezobsługowy:P

40

(14 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

dodatkowo patrz kto sprzedaje fajne enduro teraz
[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-enduro-r-CID5-IDuw2B3.html[/url]

Ja bym brał w ciemno od fxridera:)

41

(14 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Enduro zdecydowanie bardziej uniwersalne, zakładasz sensowne opony i latasz tu i tu. Ew. do enduro łatwo koła SM założyć. Przy SM masz twardy zawias i szerokie półki więc montaż kół enduro jest bardziej skomplikowany. 

Ogólnie enduro do spokojniejszej jazdy jest zajebiste bo możesz wszystko.

Z tym moto jak z fajną laską:) Każdy by chciał ale nikogo nie stać na to aby do niej wystartować a później ją utrzymywać:D
Podniecają się Ci co jeszcze nie mieli wyczyna i naoglądali sie YT i tych wszystkich ludzi co im się nie nudzi latać na kole po mieście.

Ja np. uczciwie napiszę że bym nie chciał:P Ten motocykl jest mega ciekawy ale nie do jeżdżenia:) w salonie by super wyglądał:P

43

(29 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

stary... kupiłeś naprawianego karbonowego akrapa za 500zł. Sorry ale to na kilometr pachnie tym do czego muchy lecą najchętniej... dla mnie zero zaskoczenia. Chcesz się czuć bezpiecznie robiąc zakupy to kupuj nowe albo chociaż w mniej podejrzanym stanie.

44

(29 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Teraz już o nic bo kolega radziu usunął nr. tel Twojego "oprawcy", i dobrze. Czy jest winny czy nie mnie nie interesuje, po prostu chce w przyszłości się czuć bezpiecznie na tym forum.

45

(29 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

eejj k***a nie podawajcie nr. tel. kim kurde jesteś żeby stwierdzić jak było...? Znasz tylko jedną wersję. Później jakiś balas z forum coś ode mnie kupi, stwierdzi że mu coś nie pasuje. Napiszę Wam tutaj i od razu wrzucicie moje dane - a ja np. będę na nartach i w chuju będę miał wchodzenie na forum.
Ja nie mówie że kolo jest niewinny ale takich internetowych osądów nie znoszę.