16

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dziku napisał/a:

Co to za dziad oszust z forum?

[url]http://forum.super-moto.pl/post310889.html#p310889[/url]

To chyba o to chodzi.

#21, śnieg

17

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Temat dotyczy sprzedaży Husaberga a nie oceny uczciwości sprzedawcy ktm-a:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

18 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-05-18 06:55:22)

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Tak, dokładnie to ten. Dzinkss nie ktma tylko akrapa:P ale koniec smiecenia. Husaberg.

19

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Wiem że 10k do dużo ,ale skoro większość jest po tyle lub więcej to czemu nie spróbować sprzedać a tyle ? 
Jak sie nie uda to nie , płakał nie będę
a jak berg postoi jeszcze miesiąc to to oddam fmx taniej i dołorze do berga :)


Husaberg jest lepszym moto pod każdym względem od fmx tylko większość się boi awaryjności i drogiego serwisu stąd też nie łatwo go sprzedać

KTM 690 SM Prestige

20

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Pomogę wam trochę.
Oddam za 9000zł!!! Taniej nie będzie, a sam się już obrażam tą ceną ale muszę, niestety:/

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

21

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Ja pierdole... Współczuję. Chętnie bym zabrał ale nie mam za co teraz

22

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dzinkss pw

23

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Pilnie potrzebny kontakt do dzinkssa, kupujący kolega napalony ale musi wrócić pociągiem z Krakowa do domu

24

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Spokojnie, spokojnie... widze ze jest jednak kilku śmiałków. Pieć zero cztery 715 dwa jeden dziewięć.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

25

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Po przeczytaniu serwisowki zwatpil jeden śmiałek :)

26

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Karolo napisał/a:

Po przeczytaniu serwisowki zwatpil jeden śmiałek :)

Niech bierze póki ciepły ;)

Ja kupilem FS 570 i zakochałem się w Bergu - idealny sprzęt do straszenia dzieci.

#21, śnieg

27

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Hahah :D też lubię straszyć :D jedzie do Kanady w sierpniu i stwierdził, że jednak nie będzie teraz brał. Ja bym chętnie przytulił ale póki co muszę jeździć tym, co mam :(

28

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Po co to pitolenie, że chętnie bym brał ale nie mam za co? :D Bez spiny, normalnie pytam.
Pamiętam jak niecałe 2 lata temu był na sprzedaż Berg fs 570 spod Warszawy, też każdy się spuszczał, że to, że tamto, jaki cudny i miodny. A przyjechać i kupić nie było komu przez ładny czas.

WR250X -> Husaria 701

29

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Z tym moto jak z fajną laską:) Każdy by chciał ale nikogo nie stać na to aby do niej wystartować a później ją utrzymywać:D
Podniecają się Ci co jeszcze nie mieli wyczyna i naoglądali sie YT i tych wszystkich ludzi co im się nie nudzi latać na kole po mieście.

Ja np. uczciwie napiszę że bym nie chciał:P Ten motocykl jest mega ciekawy ale nie do jeżdżenia:) w salonie by super wyglądał:P

30 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2018-05-22 22:05:47)

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

No niestety ten kto nie miał, ten się nigdy nie dowiedział. Ja akurat nie bazuje na opinni krążącej w kuluarach tylko realnie podchodzę do swoich wyborów na zasadzie wysnutych wniosków za i przeciw, a i ignoruje wszystkie przeciw i biorę w ciemno jeżeli mnie coś kręci, w myśl co ma być to będzie i w zasadzie nigdy się nie zawiodłem, a w salonie to trzymałbym moto typu np. Honda Rc312v lub podobne chociaż i tak bym nie trzymał tylko latał wbrew krążącej opinii, ponieważ stereotypy mam gdzieś, tylko słucham swojego ja. I absolutnie nikomu nie będę wciskał swoich przekonań na siłe jak i szanuje wszelkie obawy, dlatego nagłówek ogłoszenia jest taki a nie inny:) Pozdrawism

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650