1 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2018-05-16 23:42:57)

Temat: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Czarny kruk, biały koń, ktm killer czy jak tam go zwał ale legenda głosi ze zmiecie wszystko ze swojej drogi!  Najmocniejsze, najlżejsze, najszybsze, drogowe, fabrycznie homologowane SM jakie powstało.
Przeznaczone jedynie dla osób z doświadczeniem, zdecydowanych jak i zorientowanych min. w tematyce obsługi takiego moto celem czerpania przyjemności z jeżdżenia Bergiem, a nie przezyciem koszmaru.
Niestety ja ze względów kostnych jak i wielkości świadczeń zdrowotnych jestem zmuszony coś spieniężyć omen nomen na pierwszy ogień idzie Berg którym raczej nie pohasam w tym sezonie. Sprzęt jest warty grzechu, wyposazony w top osprzęt, bezawaryjny w odpowiednich rękach, a jedyne co go mi zatrzymało to brak paliwa.
Moto ma 199,5mth, latane na 300V 15W60, odpalane z guzika, na bierzaco przygotowane do akcji. Zawory będę teraz robił jak i dokończę wymianę oleju (ostatnio udało się tylko rozgrzać) i w zasadzie na chwile obecna nic więcej nie potrzeba, a solidna kapitalka zrobiona jakieś 60 maks 70mth u Majstra (Zdjęcia do wglądu).
Cena okazyjna 10 000zł !!!
Do negocjacji jak ktoś zdecydowany.
https://images82.fotosik.pl/1013/79d08a84cab00f8cmed.jpg

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

2

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Koniec świata, Dżinks ostatni mohikanin na bergu sprzedaje swoja perełkę:/
Powodzenia w sprzedaży;)

https://www.bikepics.com/members/81

3

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Jak zmienia ludzi głupi zasiłek chorobowy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Witam. Gdzie stacjonujesz?

5

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Niech ktoś kupi ode mnie FMX bo ja chce tego Berga :)

KTM 690 SM Prestige

6

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Fmx 10k i berg 10k, coś mi tu nie pasuje :D nawet rocznik ten sam jak dobrze pamiętam ;)

7

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

fmx jest drogi bo sie nie psuje :)

Może jakaś zamiana ? :)  (dopłace)

KTM 690 SM Prestige

8

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Życzę Ci oczywiście jak najszybszej sprzedaży ale z taką ceną to choćby 3 lata stał to nie pójdzie. Ale koniec dyskusji, bo to nie temat i fmxie :)

9 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2018-05-17 19:38:52)

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

szuma napisał/a:

Witam. Gdzie stacjonujesz?

War-maz, dzialdowo.

Karolo napisał/a:

Życzę Ci oczywiście jak najszybszej sprzedaży ale z taką ceną to choćby 3 lata stał to nie pójdzie. Ale koniec dyskusji, bo to nie temat i fmxie :)

Proponuje zorientować się w cenach rynkowych.
Nie martw się tez o sprzedaż ponieważ to jednak ja sprzedaje, a i ew. mogę rozważyć zamianę przedniego hebla za fmxa.
Delta, chwilowa strata płynności, a Mohikanin to jeden z trzech miejscowych. Jak odzyskam grunt to sprzęt bankowo zostaje u mnie napewno, a na krytykę i opinie mam równie sensowne kontrargumentu:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

10

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dzinkss, Bardzo mocno się nie zrozumieliśmy...moja wypowiedź dotyczyła sprzedaży fmxa za 10k :D husaberga już powinno nie być za te pieniądze, co stoi :)

11

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dzinkss napisał/a:

War-maz, dzialdowo.

Za daleko. Dzięki

12 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2018-05-17 20:09:30)

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Karolo i słusznie, sry...czyli jak masz chęć a brakuje  Ci z 50pln to śmiało atakuj, chce go sprzedać nie sprzedawać:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

13

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

szuma napisał/a:
Dzinkss napisał/a:

War-maz, dzialdowo.

Za daleko. Dzięki

Podrzucę w cenie!

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

14

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dzinkss napisał/a:

Karolo i słusznie, sry...czyli jak masz chęć a brakuje  Ci z 50pln to śmiało atakuj, chce go sprzedać nie sprzedawać:))

Jakbym się nie władował teraz w koszta fanaberii z ktmem i nie został wyruchany na kupnie wydechu od dziada oszusta z forum to z chęcią bym zgolił ktma i po niego bez gadania przyjechał, a tak to niestety nie dam rady, bo postanowiłem zostawić ktma, a 2 sm mi niepotrzebne :) powodzenia, kwestia paru dni i zniknie :)

15

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Co to za dziad oszust z forum?

EXC 525 in progress