16

(39 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Dla mnie za bardzo umęczony. Taki współczesny, typowy wiejski sprzęt kaskaderski tak jak moja CRF kiedyś. Wszystko z innej parafii.

17

(39 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Pamiętaj że po wybuchu jest wart 2koła:D

18

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Genialna fura!! Zajechałbym to w rok ale byłoby zajebiście!

19

(9 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Nie przedmuchasz świecy w ten sposób w tym cudeńku bo są dwie przepustnice i nic Ci nie da że otworzysz mechaniczną. Dodatkowo przychodzi mi na myśl MAP sensor bo na nim opierają się jałowe obroty. Musisz sobie ogarnąć jakieś oprogramowanie ala tuneecu do tej 390  i zobaczyc co i jak bo inaczej to tylko internetowe gadanie.

20

(9 odpowiedzi, napisanych Garaż)

mozliwe że przywiesza się TPS, jakiś czas temu miałem taki temat w SD. Można też zobaczyć czujnik przechyłu czy czasem coś nie świruje.

21

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak ma być bezpiecznie to kup sobie kask integralny:) Jak ma być ładnie i w miarę bezpiecznie to Airoh będzie ok

22

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Macie PW, kto pierwszy odpisze ten kupi.

23

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Mam takie urządzenie jak pokazał Delta, kilka razy używane. Sprzedam za 100zł jak chcesz:) Mi się już nie przyda.

24

(208 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

będziesz musiał opuścić kiere i położyć moto lekko na boku to może wejdzie. Kiedyś chciałem kupic to caravana i też nad tym rozkminiałem.

25

(39 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Bez kwitu mogę ją kupić za 5tyś. tylko mi fotki podeślij a ja wyślę kuriera:)

Zero herezji, czysta niewiedza. Nigdy nie interesowała mnie ta marka. Teraz doczytałem że mają konotacje z KTM już od 95'... niezłe jaja:D Ja myślałem że ich wspólna przygoda zaczęła się dopiero od 570 hehe.

Hacker to precyzuj, wszystko będzie jasne.

Dzinkss czopek nie wszedł? Przecież jak się będziesz denerwował to Ci się nigdy łapy nie zrosną.
To nie wiedziałem, bo nigdy nie miałem żadnego Berga. Wydawało mi się że w tamtych czasach robili zupełnie inne motocykle nie związane z KTM. Dobrze wiedzieć:)

W tych czasach Kat jeszcze nie miał nic wspólnego z Bergiem

Astronomiczne, bez 8-10k bym nie podchodził do sprawy:) Tuleja+korba i zawory to chyba największy wydatek w tym sprzęcie.