46

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dzinkss napisał/a:

Właśnie moja tez mówi ze jestem jeb.niety i mam nie sprzedawać.

Heh mam dokładnie tak samo z moją. Dlatego zrobiłem coś z czego znowu się będą ze mnie na forum śmiać XD Po za tym nie udaję, że nie widziałem tego tematu!

47

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

JACA napisał/a:

Heh mam dokładnie tak samo z moją. Dlatego zrobiłem coś z czego znowu się będą ze mnie na forum śmiać XD Po za tym nie udaję, że nie widziałem tego tematu!

Czyli wr znów nieaktualne ? :D

48

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

MAĆKO napisał/a:

Tuleja+korba i zawory to chyba największy wydatek w tym sprzęcie.

RFS-owskie stalówki czasem nie podejdą? Tylko do tego sprzęta trzeba mieć mechanika, który umie obrobić Husaberga, a i samemu trzeba też coś umieć.

EXC 525 in progress

49

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

W tych czasach Kat jeszcze nie miał nic wspólnego z Bergiem

50

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

MAĆKO napisał/a:

W tych czasach Kat jeszcze nie miał nic wspólnego z Bergiem

Tak samo jak ty nie miales do czynienia z supermoto w swoim życiu.
Głowica jest identyczna jak w rfs-ie. Remont kapitalny rzędu 8-9 tysi to bez problemu i w 525 można dociągnąć. Na kapitace z tego co pamietam średnio 1,5-2 tysie drożej jak w rfs. Mechanicy mnie nie interesują ponieważ w razie najgorszego remont przeprowadzę z moim kumplem który 550 wyremontował sam i lata bez zająknięcia oczywiście poprawiał sp.ierdolona robotę mechaników z którymi trzeba uważać jezeli chodzi o Berga. W związku z powyższym mogłem sobie pozwolić na 650 bez obaw i śmieszą mnie co niektórzy, a raczej ich błędna wiedza nt. Husaberga.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

51 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-05-24 18:04:29)

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dzinkss czopek nie wszedł? Przecież jak się będziesz denerwował to Ci się nigdy łapy nie zrosną.
To nie wiedziałem, bo nigdy nie miałem żadnego Berga. Wydawało mi się że w tamtych czasach robili zupełnie inne motocykle nie związane z KTM. Dobrze wiedzieć:)

52

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Co za głupoty tutaj niektórzy wypisują...masakra.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

53

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Hacker to precyzuj, wszystko będzie jasne.

54

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Wszystko już tutaj było pisane na forum.

MACKO sieje herezje bo chce pewnie zbić cenę i sam kupić tego konia:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

55

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Zero herezji, czysta niewiedza. Nigdy nie interesowała mnie ta marka. Teraz doczytałem że mają konotacje z KTM już od 95'... niezłe jaja:D Ja myślałem że ich wspólna przygoda zaczęła się dopiero od 570 hehe.

56 Ostatnio edytowany przez toivias (2018-05-25 08:49:47)

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Maćko, to Tobie raczej czopek nie wszedł bo masz notoryczny ból dupy i udzielasz się w każdym temacie siejąc ferment.
Po ch*j piszesz jak nie masz na jakiś temat pojęcia.

Jeśli egzemplarz jest pewny, również kupiłbym Husaberga drugi raz.
Najdroższy będzie cylinder i korba. Sprężyny zaworowe i zawory są takie same jak w RFSie.
Słaby punkt to tak jak w RFSie uszczelniacze wałka przy pompie wody oraz sprzęgiełko rozrusznika - poza tym, motocykl prosty jak budowa cepa. W tym roczniku nie powinno już być problemu z łożyskami wału.
Remont samodzielnie wykonany, z dobrymi rabatami da się ogarnąć w okolicach 6-7 tyś - i mam tutaj na myśli kapitalkę.

To jest 650 kupiona ze Śląska? Jeśli tak, to warto dodać, że nie bez powodu jest czarny - wersja Force.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

57

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

dlaczego ludzie tak chętnie pakują 6 tyś w single, a w 550 SXV już nie :-D

Jakby wpakowało się 6 tyś w SXV, to ta by jeździła, a nawet latała przez 30 tyś km bez zająknięcia :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

58

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Twoja nie lata:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

59

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

levis napisał/a:

dlaczego ludzie tak chętnie pakują 6 tyś w single, a w 550 SXV już nie :-D

Jakby wpakowało się 6 tyś w SXV, to ta by jeździła, a nawet latała przez 30 tyś km bez zająknięcia :)

Mnie chodziła po głowie, podobno włoszki dobrze ciągną :D

Stanęło na RFSie i faktycznie już wpakowałem w silnik koło szóstki.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

60

Odp: [S] Husaberg FS650 05’ nie dla amatorów kwaśnych jabłek!

Dokładnie od Bartka z Mikołowa, wersja Force Edition. Wczoraj przeprowadzilem moto do siebie i dzisiaj wychodząc na klatkę już czuć tę magię w powietrzu:) Ziomek od 550 wczoraj stwierdził: nie wiem co on ma takiego ale mnie prowokuje żebym mu przypie.rdalał a nie nim sobie pyrkał, kozak! Zmniejszyłem sobie racje żywnościowe i jakoś wyżyje, a z Bergiem chce się zapoznać jeszcze lepiej i jak najszybciej wyjaśnić ostatnie nieporozumienia. Także zamykamy, a ja się jeszcze nacieszę, popsuje się to trudno bedziemy dziada prostować młotem i przecinakiem. Nawet jak by poszedł to odrazu nasuwa się pytanie: co bardziej sponiewierajacego można kupić? Nic! OZostawić ten:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650