91

(11 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

DC dają rade.

92

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

BTW. bardzo długo czysty jest olej WP. Zlewałem go po 15latach i wyglądał zajebiście, byłem w ciężkim szoku. Inna sprawa że w moto szosowym.

93

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

40mth dla zaawansowanego zawiasu eksploatowanego tak jak trzeba to jest całkiem sporo. Obadaj teleskopy czy nie są porysowane.

94

(3 odpowiedzi, napisanych KTM)

Tam jest pompa paliw i nie powinno być problemu z ilością wachy w zbiorniku na kole. Obadaj czy pływak Ci się nie przywiesza czasem.

95

(436 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Takiego łatwiej sprzedać niż ładną sztukę:)

96

(74 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Aaa tak, to ta tania w utrzymaniu DRZ - czytałem o tym, super sprawa. :P

97

(15 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

a no widzisz, przepraszam. Jakiś odklejony jestem ostatnio:)

98

(15 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Zalałeś świeży olej i to normalne że jest ciszej. Daj temu 5100 czas (1000km) i zobaczysz jak zacznie chodzić to słaby olej. Jeszcze jak wlałeś 10w40 do KTM'a to zobaczysz w jakim tempie zacznie znikać, do kata to zbyt rzadki olej latem.

99

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Virago kozak.

100

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

kup supercorsy i grzej przed każdym wyjazdem z domu, zawsze będziesz się lepił do drogi;)

Wczoraj mam pierwsze wrażenia z jazdy na Rosso 3 po torze i przyznam że tej opony to nawet specjalnie rozgrzewać nie trzeba. Za rok jak będą leżaki to kupie kilka sztuk:P A tak to rosso 2 są kilka razy tańsze więc wygrywają ceną do jakości.

101

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jest szansa ze masz racje.

102

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja nie wiem co na tym deszczu robisz tą WRą ale SD990 na rosso2 lata po deszczu jak szalony.

103

(124 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

na prostych kolanach będzie katapulta:) Kolana to 3 amortyzator.

104

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

pilot road nie jest do lekkich motocykli, kup sobie coś bardziej sportowego.

To był 1%:P