76

(6 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

rada rodem z factory workshopu, znajdź dużą górę z szorstkim asfaltem, wrzuć 3 i zobacz co będzie:)

77

(466 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

[url]https://www.youtube.com/watch?v=d00_feh_EE4[/url]

78

(48 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Prawda - przy nowym grzebie się przyjemnie.

Mimo wszystko powodzenia w sprzedaży - trafi się jakiś młody , napalony jak my kiedyś i wyłoży 15k ciesząc się z antyhoppa:P

79

(64 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

U mnie na gdzie latają na tych TPI strasznie na nie narzekają że się psują. Osobiście nawet powietrza nie pompowałem do TPI więc tylko piszę co słyszałem.

80

(7 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tak to Ska i stąd mówie że bez kwitu to 3k max można dać.

Jakby to była E to za 4k cena OK.

81

(48 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

levis napisał/a:

Co do zawieszenia to różnie to bywa - wg mnie większość części jest wymienialne, a jak jakiś tuner się nie podejmuje, to trzeba go omijać z daleka.

Nie omijać z daleka tylko zapytać "dlaczego?". Wiadomo że można wszystko wymienić ale to kosztuje i taki serwis to nie będzie 500-1000 tylko 3tyś kosztował. Głównie chodzi o przepracowane teleskopy których wymiana to nie jest 100zł. Ogólnie takie podejście że nie podejmują się roboty 15letniego zawiasu moim zdaniem jest OK bo taki zawias ma już swoje kaprysy. Uściślając usłyszałem ostatnio w rozmowie z takim "tunerem" od zawiasów takie słowa - " przyjmujemy teraz tylko zawiasy maksymalnie 2012r w górę, ew. jeśli jest znana historia serwisu to czasami starsze ale nie podejmujemy się zawiasów kilkunastoletnich z nieznanymi przebiegami bo są później reklamacje"  .   A jak wiadomo w dzisiejszych czasach pacjent chce zrobić szybko i tanio więc aby olej i uszczelniacze wymienić a o grubszej robocie w zawiasie nie chce słyszeć.

82

(87 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Bij teścia, mobilizuj gnaty, rób gorset mięśniowy, dużo śpij i dobrze się odżywiaj i za miesiąc wystartujesz w trójboju siłowym:P

83

(48 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Różnica jest przy wyczynach znaczna:) Mając świeży sprzęt jest mniej małych, wkurwiających na każdym kroku problemów. Samo moto też nie ma ognisk rdzy i wygląda bardziej świeżo. Dodatkowo wszystkie łożyska i zawieszenie nadaje się jeszcze do regeneracji a nie do wymiany. Wielu tunerów zawieszeń już nawet nie przyjmuje zawiasu z motocykli starszych lub nie dają na to gwarancji i się im nie dziwię.
Jeden z naszych kolegów na forum kupił crf z STMem, pękł docisk ze starości i mógł go sobie wyrzucić:) a za moto z takim sprzęgłem przy zakupie dopłacasz sporo. Serio Levis mając 15-20k w kielni wybierzesz 15letnie moto na stalówce, do którego wypada dołożyć z 5k i rozebrać do śruby, sprawdzić co się tam dzieje bo ostatnio robił to nikomu nie znany rudy Ricco w UK? To czemu kupiłeś prawie nową Apkę:P?

84

(7 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

za 3k warto:)

85

(48 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Mając 15-20k na moto nie szukasz rocznika 2004, tu nie ma nic dziwnego. Dodatki w tym moto bardzo fajne ale trzeba umieć z nich korzystać w przeciwnym wypadku są tylko drogimi swiecidełkami. Idąc dalej tym tropem... jak ktoś umie korzystać z takich dodatków to wie że potrzebuje czegoś świeższego :P Brutalna prawda.
Też sprzedawałem crf 2004...

86

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja bede musiał zacząć bo mi K**** obwodnice przy domu robią:P

87

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Spidi kurnia a Ty sprzedałeś 1098?! i to na rzecz kaszny690?

Oglądaj... i próbuj to odkręcić:P

Niesamowicie koleś na limicie leci.
[url]https://www.youtube.com/watch?v=jZSUKRe35Gs[/url]

88

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

jakiś trail attack od continentala będzie dobry

89

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kup diablo rosso 2/3 albo racetec RR i będziesz zadowolony, szkoda kombinować z jakimiś Goldspeed'ami za które się płaci jak za żyto.

90

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Też uważam że SM to już powoli historia na drogach:) Kiedyś ciągle jakieś widziałem.