16

Odp: nieaktualne

za tą cenę, z takimi dodatkami powinna już zmienić właściciela, ale niestety oczami kupują, zrób okleine i pójdzie od razu ;)

17

Odp: nieaktualne

tabul napisał/a:

za tą cenę, z takimi dodatkami powinna już zmienić właściciela, ale niestety oczami kupują, zrób okleine i pójdzie od razu ;)

Przecież zmieniła. Angol sprzedał i sprzęt jest w Polsce. Nie często trafia się zapaleńca na stare dziady.

Ja oczywiście życzę sprzedającemu szczęścia, ale jak sprzęt pójdzie za 10+ to powinien iść pielgrzymkę do Częstochowy ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

18 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-04-30 22:49:55)

Odp: nieaktualne

Mając 15-20k na moto nie szukasz rocznika 2004, tu nie ma nic dziwnego. Dodatki w tym moto bardzo fajne ale trzeba umieć z nich korzystać w przeciwnym wypadku są tylko drogimi swiecidełkami. Idąc dalej tym tropem... jak ktoś umie korzystać z takich dodatków to wie że potrzebuje czegoś świeższego :P Brutalna prawda.
Też sprzedawałem crf 2004...

19

Odp: nieaktualne

Pomijając fakt ile kosztuje SERWIS takich świecidełek :)
Ohlins/ Beringer to nie są tanie rzeczy.... w serwisie ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

20

Odp: nieaktualne

Tam chyba brakuje jednej śruby mocującej subframe?

Sprzęt ma fajne dodatki ale jednak wygląda na taki zaniedbany.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

21

Odp: nieaktualne

hacker33 napisał/a:

Tam chyba brakuje jednej śruby mocującej subframe?

Sprzęt ma fajne dodatki ale jednak wygląda na taki zaniedbany.

Niczego nie brakuje.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

22 Ostatnio edytowany przez levis (2018-05-01 10:20:30)

Odp: nieaktualne

No dobra, ale czym różnią się te nowsze konstrukcje, oprócz tego, że są nowsze i są na gorszych podzespołach :) ?

Ja tam jestem fanem rozsądku - jeżeli sprzęt jest dopakowany i prowadzi się lepiej niż niejedna konstrukcja, to wolałbym za niego zapłacić podobną kwotę jak za 10 lat młodszy, ale na 100% serii.

Idealnym przykładem jest bomber - gdzie na dobrze zrobionej (ale też bez worka $$$) WRce z 2007r. ciśnie na równi ze sprzętami 10 lat młodszymi za 30-40k :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

23

Odp: nieaktualne

Różnica jest przy wyczynach znaczna:) Mając świeży sprzęt jest mniej małych, wkurwiających na każdym kroku problemów. Samo moto też nie ma ognisk rdzy i wygląda bardziej świeżo. Dodatkowo wszystkie łożyska i zawieszenie nadaje się jeszcze do regeneracji a nie do wymiany. Wielu tunerów zawieszeń już nawet nie przyjmuje zawiasu z motocykli starszych lub nie dają na to gwarancji i się im nie dziwię.
Jeden z naszych kolegów na forum kupił crf z STMem, pękł docisk ze starości i mógł go sobie wyrzucić:) a za moto z takim sprzęgłem przy zakupie dopłacasz sporo. Serio Levis mając 15-20k w kielni wybierzesz 15letnie moto na stalówce, do którego wypada dołożyć z 5k i rozebrać do śruby, sprawdzić co się tam dzieje bo ostatnio robił to nikomu nie znany rudy Ricco w UK? To czemu kupiłeś prawie nową Apkę:P?

24

Odp: nieaktualne

hola hola. Za 15-20k, to można kupić co najwyżej 6 letniego wyczyna, w którym też trzeba się nagrzebać, żeby nic się nie rozpierdoliło po drodze :)

Co do zawieszenia to różnie to bywa - wg mnie większość części jest wymienialne, a jak jakiś tuner się nie podejmuje, to trzeba go omijać z daleka.

Ja kupiłem Apkę 4 lata temu, jak miała 7 lat, bo:
- miała koło 30 godzin
- była w dobrej cenie
- serwisowałem ją od nowości
- sprzedający to mój wieloletni przyjaciel

Dla początkującego zawodnika, to takie zawieszenie w Ohlinsie ch***a pomoże, ale jak ktoś już coś jeździ, to wg mnie opony i zawiecha to najlepsze co można zrobić. Ile taka stalówka jest ciężka od alu ? 2-3kg ? Jak się nie ścigasz w czołówce, to te kg nie mają znaczenia...

Wracająć do sedna - jakbym miał 20k i do wyboru kupić:
- 6 letnią gołą WRkę na kołach SM
- 14 letniż YZtę z tego ogłoszenia

to wybrałbym 14 letni sprzęt, pozostały hajs włożył w serwis silnika i zawieszenia. Ale ja to amator jestem :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

25

Odp: nieaktualne

Co kto lubi Panowie. Póki co, nikt nawet nie był obejrzeć.

Kupujcie bo muszę poskładać KTMa :)

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

26

Odp: nieaktualne

levis napisał/a:

Co do zawieszenia to różnie to bywa - wg mnie większość części jest wymienialne, a jak jakiś tuner się nie podejmuje, to trzeba go omijać z daleka.

Nie omijać z daleka tylko zapytać "dlaczego?". Wiadomo że można wszystko wymienić ale to kosztuje i taki serwis to nie będzie 500-1000 tylko 3tyś kosztował. Głównie chodzi o przepracowane teleskopy których wymiana to nie jest 100zł. Ogólnie takie podejście że nie podejmują się roboty 15letniego zawiasu moim zdaniem jest OK bo taki zawias ma już swoje kaprysy. Uściślając usłyszałem ostatnio w rozmowie z takim "tunerem" od zawiasów takie słowa - " przyjmujemy teraz tylko zawiasy maksymalnie 2012r w górę, ew. jeśli jest znana historia serwisu to czasami starsze ale nie podejmujemy się zawiasów kilkunastoletnich z nieznanymi przebiegami bo są później reklamacje"  .   A jak wiadomo w dzisiejszych czasach pacjent chce zrobić szybko i tanio więc aby olej i uszczelniacze wymienić a o grubszej robocie w zawiasie nie chce słyszeć.

27

Odp: nieaktualne

no należy rozróżnić tunera od normalnego warsztatu, który wymienia uszczelniacze (ewentualnie panewki) i olej :-)

tovias - powodzenia w sprzedaży :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

28 Ostatnio edytowany przez toivias (2018-07-28 17:09:26)

Odp: nieaktualne

nieaktualne

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

29

Odp: nieaktualne

levis napisał/a:

hola hola. Za 15-20k, to można kupić co najwyżej 6 letniego wyczyna, w którym też trzeba się nagrzebać, żeby nic się nie rozpierdoliło po drodze :)

Nie przesadzaj levis ^^ za 20k to już kupisz  4 letnie moto ze znaną historią :)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

30

Odp: nieaktualne

No to pokaż mi taką ofertę wyczyna - na kołach SM, z porządnym hamulcem, zrobionym zawieszeniem, antyhopem i 10h po pełnym remoncie :D

No chyba, że TM, ale nie każdy chce pakować w serwis worka pieniędzy... a do tego jeszcze z homologacją :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450