256

(401 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

No wlasnie wmmp odpada bo nie mam szlifiery. Na Slovakiaring sie już zapisałem i to chyba najlepsza opcja.

257

(401 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Sorry że zupełnie z innej paki ale mam pytanie, gdzie mogę się pościgać w PL na swoim SD990 ? Ma ktoś jakieś info? Szukam od kilku dni i nic takiego nie widzę.

258

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Daj chłopu żyć, przecież autor tematu waży 60kg:P

259

(43 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

I kto taką geometrię karterów przeprowadza? i skąd ma dane o tym jak być powinno? Chyba że tylko piszecie o tym że tak być powinno ale nikt tego nie robi to się zgodzie:)

260

(42 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

no tak, nowy duke to już zupełnie inny temat, ale to już jest zwykła szosówka. W ogóle nie dociera do mnie fakt istnienia tego motocykla:)

261

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

+/- jakie hajsy Cie wyszedł? W ile kW celujesz?

262

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

szacun, rama amelinium?

263

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Kupie antyhopa do lc8, jak ktoś ma to prosze o info

Pozdro

264

(42 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dobry motor:P One wszystkie są identyczne tylko owiewkami się różnią.

265

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Do turystyki wystarczy. Bardzo bym chciał kiedyś coś podobnego sobie zmotać i ruszyć gdzieś w świat na kilka miesięcy- ale to marzenia:)  No i bardziej mi się gaźnik jednak widzi.

266

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

delta napisał/a:
ŁukaszG napisał/a:

Ja bym na twoim miejscu poszedł w Crf

...250 Rally

Zajebisty! Nawet nie wiedziałem że cos takiego istnieje. Pewnie jara 3L na 100km idealny sprzęt na dalekie wyprawy.

267

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

spoko może za miesiąc się już coś uda:)

268

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

ciekawość była silniejsza i sobie dzisiaj założyłem Rosso III :D Ja tylko na nie patrze i wiem że te opony to przyssawki:)

269

(466 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

[url]https://www.youtube.com/watch?v=xLj5xaahdF8[/url]

270

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Rama jest oryginalna z tego co widzę. Paradoksalnie nie jest to jakoś mega kosztowna sprawa żeby tak zrobić to LC8. Dodatkowo tutaj widać że temat nie jest do konca przemyslany bo na jednym kominie bardzo dużo się traci przy tym silniku. Wszystko zrobione z aluminium to że nie jest chyba dobra opcja. Może kiedyś się szarpnę i spróbuje podjąć wyzwanie ale na 100% nie 950 tylko 990. Ostatnio byla opcja kupić 990 sm za 7500zł po kolizji, byłem oglądać i właśnie ten projekt miałem w głowie. Jednak stwierdziłem że 7500 to cały czas zbyt dużo, zaproponowałem 6k i pojechałem do domu:P Teraz pewnie będzie na sprzedaż ten sprzęt na wiosnę bo ktoś go kupił pod sell a było tam trochę do zrobienia więc uważajcie:)