226

(69 odpowiedzi, napisanych KTM)

Piszę się na to. Mam pod skrzydłami kilka motocykli więc myślę że możemy to załatwić w wąskim gronie. Motocykle zalewane IPONE, MOTOREX, Liqui Moly. Jeśli chodzi o szczegóły (telefon, adres itp.) zapraszam na PM. Napisz do mnie i jestem w 100% do dyspozycji:)

227

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie mam pojęcia bo dorsoduro nigdy mi się nie podobało i nie interesowałem się nim.

228

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Prawda, widać że liczy na łosia. Mimo wszystko łoś się znajdzie bo tych moto jest ekstremalnie mało.

Moim zdaniem ta Husqa to największy sukces ten marki, pozniej 701.

229

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No i pojawiła się sztuka... , jak ja bym chciał ten motocykl to pojęcia nie macie:) Jednak 28k to mocne przegięcie.


[url]https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-nuda-900-ID6zqVGo.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8[/url]

230

(16 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

van-zizi napisał/a:

Wiesz co MAĆKO masz racje że 2-3k to przesada ale nie zgodzę się z Tobą że kask za 500zl to to samo co kask z najwyższej półki. Osobiście jezdze w integralnym Xlite X802 z racji tego ze nosze okulary i kask enduro za cholerę mi nie leży. Ale w życiu nie zamieniłbym go na niższy model nawet gdyby ktoś mi za to płacił co miesiąc. Ważna sprawą jest tez dopasowanie kasku do głowy bo każdy człowiek ma inny krztałt głowy i jeden pokocha airoha a drugi powie że w tym się nie da jeździć. Wybór kasku to bardzo indywidualna sprawa i trzeba go przymierzyć a nie patrzeć na suche dane ze stronki producenta. Też uważam że waga ma drugorzędne znaczenie

Miałem na głowie setki kasków z racji na moją pracę i to prawda że te najdroższe dziwnym trafem leżą często "na strzał dobrze" ale wystarczy przymierzyć kilka innych kasków do 500zł i wybrać sobie taki który będzie leżał równie dobrze na Twojej głowie. Jeśli o bezpieczeństwo chodzi to rozmowa na ten temat nie ma raczej sensu.

231

(29 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kup 3 bo trzeba dolać pozniej a najlepiej kup 4 bo wyjdzie taniej niz kupic 3:)

232

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Pani z filmiku powinna jeszcze odsłonić pośladki ale rozumiem że to dopiero początek kanalu i będzie się rozwijać.

233

(28 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

28

234

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Te motocykle są kosmicznie drogie. Kiedyś coś mi się o uszy obiło że nawet 70k na polskie złotówki po wszystkich opłatach.
Jeszcze długo nie będzie to w naszym zasięgu.

235

(50 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Nawet jak by wziął ode mnie E36 to by miał więcej jak 3k:D

236

(16 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tak to właśnie jest że człowiek się tą wagą w sklepie tylko jara. Ogólnie nigdy bym nie dał 2-3k za kask są na rynku równie dobre za 500. Tym motocyklowym marketingiem mi się już rzygać chce i z roku na rok mieszają ludziom w głowach jeszcze bardziej.

237

(42 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Z pasażerem lipa. Przyznam że dopiero na ADV pasażer ma spokój.

238

(14 odpowiedzi, napisanych KTM)

Właśnie mi przypomniałeś że nie umiem wymówić rozwinięcia nazwy naszej ulubionej marki.

239

(43 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

Majster128 napisał/a:

MAĆKO podkreślmy, że mowa o silnikach berga, w których występuje tuleja zamykana karterami (np. FS650).

Tak, tak to klucz rozmowy:)

No nic pewnie masz racje, może to kwestia budowy tego konkretnego modelu. Mimo wszystko zawsze mi się wydawało że tego typu rozwiązanie karterów czyli tuleja cylindra otulona połówkami silnika ma na celu właśnie usztywnić całą konstrukcję. Z tego co kojarzę jeszcze z przed lat jak przeglądałem sobie egzotyczne konstrukcję typu Britten V1000  to właśnie on zastosował takie rozwiązanie.
Odnośnie łożysk to się zgodzę w 100%.

240

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

dokladnie, w sd też podają do 500ml na 1000km. Dopiero przy ostrym pałowaniu tyle łyka, turystycznie często nic nie bierze.