211

(123 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

zwymiaruj ją sobie i napisz do Carillo, myślę że uzyskasz odpowiedź że to korba od nich. Różnica będzie polegała na znacznie niższej cenie.

212

(123 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Stary... 350euro netto za korbę to jest dramat... tu się już nawet nie ma czym chwalić. To powinno być tytanowe i jednocześnie pozłacane.

213

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kurna w sumie fajna opcja takie wypożyczanie moto. Bierzesz na weekend nic Cię nie interesuje. Koniec końców wychodzi zdecydowanie taniej niż kupić i to utrzymać a większość z nas jeździ przecież 1-2tyś rocznie max. Jedyny minus jaki ja widzę to brak faktu posiadania co wielu osobom przeszkadza i mi w sumie też... bo na cudzym moto trzeba się ograniczać no i wjezdzic sie też trzeba.

214

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Oj tam, dasz rade.

215

(69 odpowiedzi, napisanych KTM)

No u mnie to tylko duże KTMy wchodzą w grę i jakieś wyczyny.

216

(42 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ale jak na tym tryplu w dwie osoby ujedziesz to nie wiem.

217

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dokładnie:) Czasami trzeba umieć być hipokrytą.

218

(42 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ziom ale masz fajne MG na drogę po kiego Ci potwór, chyba że nie jesteś z PL i albo masz więcej torów albo tak nie ścigają.

219

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja bym dzisiaj przez nich prawko stracił.... no dosłownie fartem się udało.

220

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ile mandatu dostałeś za tą przyczepkę? i czego się przyczepili?

221

(37 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Na droge to polecam w ogóle nie wyjeżdżać... dzisiaj zrobiłem sobie pierwszą trasę w roku 200km i policja na policji... człowiek tylko się rozgląda i zastanawia, zero czerpania frajdy z jazdy. Mi to nawet na myśl przyszło dzisiaj sprzedać bestie w pizdu w akcie desperacji.

Crf fajna lekka i szybka w sumie ma same plusy ten sprzęt.

222

(50 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Nie wiem po co w tak lekkim moto napęd na przód, przecież SM 90% trasy ledwie muska tym przednim kołem asfalt - jedynie przy hamowaniu.

Do enduro to jakoś to zrozumiem ale chyba mimo wszystko temat na siłę.

223

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

To zbiorniczek na olej, paliwo w zadupku sobie wymyślił. Tyle wachy to byś miał tylko na odpalenie lc8:)

224

(466 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

[url]https://www.youtube.com/watch?v=80DtQD5BQ_A&list=RDGMEMQ1dJ7wXfLlqCjwV0xfSNbAVM1ISYT6EeUM0&index=8[/url]

225

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Kartery musisz kupić dwa z tego samego silnika inaczej nie będzie osiowo, sprzęgło czyli przekładki i tarcze czy kompletny kosz? Mam przekładki i tarcze w dobrym stanie chyba jeszcze