181

(41 odpowiedzi, napisanych KTM)

Nie, to tylko aku w takim razie. Źle przeczytałem Twojego posta:)

Wymień to aku i będzie banglać.  Mapę sobie postaw pod te mody które wprowadziłeś bo na mapie akrapa jest lipa na 100%.

182

(41 odpowiedzi, napisanych KTM)

Dobry motor:P
Podłącz do kompa i zobacz czy nic nie wyskakuje.
Bardzo Cię proszę tak dla mojej głupiej ciekawości, włącz SAS'a i zrób adaptacje 15min, podejrzewam że to może pomóc. Czynności te wykonaj tylko pod warunkiem że nie usunąłeś SAS'a a jedynie go wyłączyłeś i nie robiłeś mapy pod to co teraz jest.

183

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Blacha jak ode mnie z wioski ale w ogłoszeniu że Płońsk. Dowiedz się skąd jest i jak z okolic Bielska to mogę Ci go obejrzeć ale on już chyba ze 100lat jest wystawiony.

184

(4,125 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jasne:) Mam na sprzedaż fajne SM:D

185

(23 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

FoxHound napisał/a:

Turystyka chyba 5km do pobliskiej biedronki po 4pak. Jejku nie od dzis ludziska maja porejestrowane smr-y czy yz-ty dlatego pytam bo chwilowo nie mam hajsu na 2moto a najblizszy tor w okolicy 20km. Zarejestrowanym spokojnie mozna podjechać. Tak cala procedura przyczepka, wykupic godzine na torze, pakowanie na przyczepke itp. Plus drugie moto do miasta na krotkie dojazdy... Ja wiem ze wszyscy tutaj na forum to sraja złotymi jajkami i zielonymi 100 dolarówkami.

Jajkami jeszcze nie srałem. Jakbym miał 20km na tor to bym mógł nawet strusimi jajkami srać co rano... stary wygrałeś życie.
Moja rzeczywistość to przyczepka, godzina 4 nad ranem , 400km drogi i jestem na swoim ulubionym torze o godzinie 10rano.
Wyczyn bez blachy jest właśnie dla takiej osoby jak Ty, musi Ci się tylko chcieć załadować moto na przyczepkę i przejechać 10min na tor... , przejebana robota.
Po drodze szkoda jeździć, szkoda czasu i przepalonej benzyny, tor raz w tygodniu to nie jest duży koszt a wylatasz się X razy bardziej niż na drodze. Jedynie laski na przystanku nie zobaczą kozaka w kasku enduro.

186

(10 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja też mam koce i mogę pożyczyć ale są pewnie jeszcze tańsze niż Niwego i Levis'a. Lutowałem je chyba 15tyś razy, raz się paliły.

Ode mnie nowego MIVVA za 1400 nie chcieli kupić więc bym się nie nastawiał.

188

(23 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

... no to nie chce. Ja to myślałem że do turystyki się nada. Już miałem jechać oglądać, przysięgam!

189

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nigdy tego nie sprzeda. Za 10k by poszło w moment.

190

(20 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Ile Cię skasował z ciekawości?

191

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

tu macie sztosiwo za dobrą kase
[url]http://forum.super-moto.pl/post308073.html#p308073[/url]

Hej!
Mam na sprzedaż nową oponę Pirelli Diablo Rosso III połowa 2017r. za 430zł - więc cena zajebista.
Wysyłka DHL pobranie 10zł

Zapraszam na PW.

193

(22 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Sprawne ściąganie koła było głównym zamysłem, pomysł z myślą o motosporcie ale się nie przyjęło z racji na większą wagę z tego co wiem.

194

(22 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Haha ale ładny brzydal:)

195

(22 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

za 12k kup sobie LC4 albo DRZ.

Kolega z forum za 11k wystawia 660. Myślę że byś się nią fajnie pobawił:)