151

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie mojego i mogę sie założyć o każdą kwotę:) Jak już się przechwalamy:P
W sumie to ogólnie bajki gadacie bo ze świateł żaden lekki 1garnek nie ma szans z jakimkolwiek litrem nawet turystycznym, jechaliście kiedyś litrem w ogóle:P ? 140 to dla litra prędkość którą osiąga w czasie jednego mrugnięcia okiem, FS może tyle jedzie na 3biegu jak ma normalne przełożenia. Jesli o tor kartingowy chodzi to wiadomo ale to nie jest naturalne środowisko litra:) rownie dobrze litr może zaprosić FS'a na tor Poznań:P

[url]https://www.youtube.com/watch?v=0oStWw7Q4r8[/url]

152

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nieszczęście a nie motocykl i widać to na pierwszy rzut oka:P
Skontaktuj się z Dzinksem on niby nie chce sprzedać ale to taki mechanizm obronny coś czuje, już by se chłopak pojeździł po prostu:P

153

(18 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

No to jak nie chcesz oleju wąchać to taka podłoga na 100% odpada. Ew. wyłóż sobie mata gumową całość.
[url]https://www.b2b-partner.pl/wykladzina-gumowa-3/?gclid=Cj0KCQjwhoLWBRD9ARIsADIRaxSnM5IiPNVZVp-5mfYQTdohlpG-FCkT8rHdfVA4eufn6h3L5nitz3MaArNUEALw_wcB[/url]

154

(18 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Miałem szarą i ch*j. Teraz w tym lokalu jest już ktoś inny i pierwsze co zrobili to położyli płytki:P

A malowałem tak... Pierwsza warstwa mocno rozcieńczona aby weszła w beton na zasadzie gruntu, druga warstwa miała być docelowa ale nie było szans na to, 3 warstwa okazała się być docelowa bo postanowiłem więcej na to nie wydawać kasy a nie zostało mi już farby.

155

(18 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Ja wydałem na pomalowanie 50m2 kilka lat temu 1.5k wlasnie na betonie i to był błąd... Nie da się tego normalnie umyć a jak wyleje się olej to jest kiła. Posadzka powinna być jakoś wygładzona i utwardzona do takiego zabiegu, sam beton to zbyt mało. Kumpel ma halę na której zatrudnił firmę aby mu zrobili posadzkę i jest zajebiście ale dał za to niesamowite pieniądze.

Gres to najtańsza forma najlepszej podłogi w przydomowym garażu, czasami można kupić za pare zł na promocji płytki.

156

(18 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Ogólnie taniej i lepiej wychodzą kafelki gresowe. Przerabiałem temat i szkoda zachodu jeśli to nie ma być posadzka przemysłowa zrobiona przez profesjonalną firmę. Farba wiecznie się łuszczy niszczy, trudniej się wszystko zmywa. Gres sam położysz w jeden dzień to nie jest łazienka żeby się spuszczać.

157

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

Kurna, za jakiś czas ludzie będą jeszcze ofiarę składać przed odpowietrzeniem hebla:P

158

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

jak zamówisz oryginał z kata to dostaniesz smar w zestawie. Ew. wazelina techniczna chyba też będzie dobra.

159

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

Dobra widzę że tak. Nie jest to jeszcze takie złe jak użyłeś pasy ATE żeby to poskładać a tłoczki lekko przepolerowałeś. Mimo wszystko raczej staram się wymieniać całe zestawy naprawcze. Tłoczek powinien poprawnie wsuwać się z lekkim oporem. Na zasadzie opór, opór i nagle "jeb" wpada jak po maśle:P
Mimo wszystko nie ważne jak Ci te tłoczki chodzą, jeśli z nich się nie leje to powinno się to dać wszystko odpowietrzyć i najwyżej nie będzie hamować:)

Mały TIP, tłoczki wyciągaj kompresorem tylko uważaj na palce.

160

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

A wyciągnąłeś je i próbowałeś wsadzić z powrotem na starych uszczelniaczach?

161

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

Heh obojętne w czym, odpowietrza się zawsze tak samo:) Obadaj sobie na YT.

Czasami jest odpowietrznik na śrubie łączącej z przewodem, jak nie ma to czasami jest odpowietrznik w pompie, jak nie ma to wystarczy poluzować przewód przy pompie w taki sam sposób jak robisz to z odpowietrznikiem przy zacisku z tym że będzie syf inni jeszcze atakują strzykawką od dołu, kolejni znowu mają podciśnienie... Sposobów odpowietrzania układów hamulcowych jest tyle co sposobów walenia konia i każdy ma swój ulubiony. Improwizuj ziomuś:)

162

(12 odpowiedzi, napisanych KTM)

masz zapowietrzoną pompę. Odpowietrz pompę:)

163

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Co Ty opowiadasz... jaki 2letni sprzęt do przewracania się:P Bez sensu a w dodatku nic dobrego na przestrzeni ostatnich 2 lat nie wyszło:)

Jak chcesz fajny sprzęt do takich zabaw to zapraszam obejrzeć do mnie takie 636 za 11k, już nic nie musisz przy nim przerabiać:)

[url]https://1drv.ms/u/s!AldApmS64iyquX0pFeVqJlKxmVFp[/url]
[url]https://1drv.ms/u/s!AldApmS64iyquXxv7hVaOYV7Ot8T[/url]

164

(8 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja takie coś kupuje w hurtowni ze śrubami, do wyboru do koloru.

Oj tam zaraz Brembo... Braking SK jest bardzo dobry a pewnie połowę Brembo kosztuje.
Brembo dostaniesz w Grandysduo ale to przerost formy nad treścią tyle płacić za tarczę.